SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki puls na cyklu, niskie ciśnienie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 335 dni Przeczytanych tematów 759
Cześć,

od dwóch miesięcy leci 125mg e5d enanthate. Odczuwam wysoki puls jak nigdy. Z wydolnością nigdy nie miałem problemu mimo tego, że mam na sobie troche tłuszczu. Mój puls wahał się w okolicach 65-75 w spoczynku przed cyklem. Na cyklu wariuje, są to okolice 100 w spoczynku. Czasami nagle spada do do normalnych wartości, ale nagle odbija. Cisnienie niskie 110/55 - 115/60. Byłem na badaniach takich jak EGK czy ECHO SERCA i nie wykazano arytmii czy też wad serca. Badania robione miesiąc temu. Ogólnie teraz odczuwam dosyć wysokie zamulenie, ospałość, ciężką głowę. Czy tak niskie dawki testosteronu mogą sprawiać takie problemy? Przytyłem prawie 7 kg w ciągu dwóch miesięcy i może to jest problemem? Znam osoby co nie ćwiczą i biją 250mg, i u nich wszystko w porządku, a są nawet w gorszej kondycji sylwetkowej niż ja. Może to nerwica, może sobie wmawiam i stres wywołuje taką reakcje? Odczuwam od 3 dni ból z lewej strony pod klatką. Wyniki krwi w porządku, prolaktyna (10pg/mL; zbijane cabaserem), estrogen (67ng/dL; norma to 11-44, ale czuje się dobrze i raczej taka ilość jest nawet wskazana na cyklu aby zadbać o kościec). Odstawić sok i zaobserwować jak się bedzie zachowywało serduszko? Czy jest sens wrzucać HCG i clomid po takim czasie i tak małych dawkach? Pozdrawiam.


Zmieniony przez - maciovalo57 w dniu 7/20/2023 3:55:20 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Czy puls wzrasta w okolicach iniekcji?
i j/w najpierw ankieta -> https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - Ginekomastia

Następny temat

efedryna do iniekcji

WHEY premium