SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciskanie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
Parker naprawde rowny z ciebie gosc, nie zeby o twoim wygladzie ale bardzo mi pomogles , masz sogacza ode mnie i jeszcze raz WIELKIE dzieki

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
No problem... Gdyby były problemy to mejluj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Siemka był ktoś z was na MPM w wyciskaniu jak nie to musze sie pochwalić że jestem aktualnym wicemistrzem polski do lat 18 w kategorii 100 kg.

Apropo:
Za***ista była kategoria 67,5 kg koleś ***noł rekord ale był za***iście na koksowany, chodził jak by coś ćpał nonstop ale spox było !!!!!!!

Chciałbym jeszcze zauważyć że w wagach 56 i 60 złoto zdobyli kumple z mojego klubu Reevers Bystrzyca Kłodzka !!!!!!!!!!



** Trening czyni mistrza **

** Trening czyni mistrza **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
To warto było tam wystartować!

Niech żałują ci co mogli mieć medal a nie pojechali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
No i pochwal sie ile wycisnąłeś, a ile robili rywale. Napisz też czy to forum na coś ci się przydało w starcie na MPM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
NO i widzisz maiki

A nie byłeś pewien czy statrować czy nie

Gratulacje!!!!!

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 361
Dzięki
Więc tak pierwszy koleś wycisnoł (dla mnie) aż 150 albo 155 kg.
A ja miałem boje 1. 110 kg 2. 120 kg 3.130kg
Niestety trzeci spalony ale mogłem sobie na to pozwolić bo miałem zapenione srebro !!!!!!!
Wiem że nie jest to jakiś rewelacyjny wynik ale dla mnie jest dobry biorąc pod uwage że chodze na prawdziwą siłownie (klubu) tylko trzy miesiące

Co to Forum to napewno sie przydało!!!!!!!!
Na drugi rok będzie złoto

** Trening czyni mistrza **

** Trening czyni mistrza **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
p-aR-ker, Niedźwiadek rzeszowski istnieje tylko na papierze. Interesowałem się tym, chcąc wstąpić do tego klubiku, ale dowiedziałem się, że panowie którzy go założyli już nie trenują. Klub miał nawet sukcesy, ale teraz zawodnicy pożenili się i koniec. Co do Golg Gym, to musieli zmienić nazwę na Cool Gym, ale dziękuję że mnie uświadomiłeś, że ten klubik jest zrzeszony w PZKiTS Mieszkam 500m od niego i nie wiedziałem.
Pozdrawiam i daję soga za informację!

Pecuniae imperare non servire oportet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Maiki, w przyszłym roku będziesz rekordzistą, jeśli do 120-130 kg dosazedłeś w 3 miesiące. Ja zaproponuję ci cos innego: w grudniu będą MP Młodzików w Trójboju Siłowym. Wystartuj i tam. Czasu na trening masz sporo - 7 miesięcy. A i w klatce sporo dołozysz.

Stodolar, z Niedźwiadka dawniej startowali zawodnicy, ostatnio faktycznie ich wywiało z zawodów. Natomiast ten drgui klub chyba jest kulturystyczny, bo jego zawodnicy nie startowali w trójboju. Ale zapisując się do niego, można startować i w trójboju. Nie wiem czy władze klubu mają podobne zapatrywania i czy będą puszczać zawodników na tójbój, ale to już kwestia dogadania się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
p-aR-ker, pytałem o zawody w tym Cool Gym, ale tak jak mówisz, choć mają licencję, to nie wysłali jeszcze nikogo na zawody. W razie czego dobrze wiedzieć że mogą.
Może orientujesz się czy można nabyć np. koszulkę do wyciskania poprzez klub nieco taniej?
Pozdrawiam!

Pecuniae imperare non servire oportet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasz pierwszy raz na siłce ____________________

Następny temat

Ankieta

WHEY premium