SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycisk na maxa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
Wuder pewnie chodziło mu o zawody w miasteczku swoim, pewnie tak jak moje małe czy coś :P Albo o jakieś zawody osiedlowe bez żadnych takich zasad z prawdziwego zdarzenia, sam wiem ze u mnie w mieście jak robią zawody (nie wiem czy można to tak nazwać) to tolerują mostkowanie. Pozdrawiam

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
przez 2 tygodnie bede mial mozliwsc treningu 4 razy w tygodniu wiec zastanawiam sie jaki mam sobie ulozyc plan. hmm najbardziej chialbym zwrocic uwage na klate, bary i biceps

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
kivlov

a nogi zamierzasz trenować?

Acha i jakie to będą konkretnie dni tygodnia?

Zmieniony przez - Michail w dniu 2005-01-17 02:51:19

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 827
Nie jestem ekspertem ale podglądałem pare konkretnych osób między innymi takich którzy w trójboju zbliżają się do 100kg i oni klatke robią właśnie w taki sposób że w dolnej fazie ruchu w dół opuszczają sztangę szybciej nieco odbijają od klaty jakieś 2-3cm i wypychają ją. bez zatrzymywania i blokowania stawów na górze (nie prostują rąk do końca).

Pytałem dlaczego robią z odbiciem twierdzą że po tym odbiciu 2-3cm następuje max napięcie mięśni klaty natomiast jeśli opuścisz ładnie bez odbicia właściwie bardziej napinasz łapy a nie klate.

Oczywiście odbicie na zawodach nie wchodzi w rachube ale trening to nie zawody na treningu chcemy max pobudzić mięśnie do rozwoju. Robią 3 do 6 ruchów po 5-6 serii (odstępy między seriami 4 min.).

www.rajska.neostrada.pl/bench.wmv
Klata 150kg Nogi 170kg Martwy 210kg Barki 95kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 827
Oczywiście 1000kg a nie jak naopisałem 100kg

www.rajska.neostrada.pl/bench.wmv
Klata 150kg Nogi 170kg Martwy 210kg Barki 95kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
tak zamierzam cwiczyc na nogi
dni trebningu: pon, wtor, srod, piatek

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
Lechu - w całej Polsce jest zaledwie kilka osób, które w 3boju zbliżają się do 1000 kg, a tylko jeden zawodnik osiągnął ten wynik. I jeszcze coś Ci powiem - trójboisci, których spotkałes prawdopodobnie nałgali, dlaczego nie opuszczają sztangi do samej klatki. Po prostu te kilka początkowych centymetrów na zawodach pomaga im wycisnąć koszulka, a oni w ten sposób trenowali dalszą częśc ruchu, gdzie trzeba już wyciskać o własnych siłach.

Michail - słyszałem, że wyciskanie dużych ciężarów bez mostkowania może prowadzic do przykurczu mięsni piersiowych. Co o tym sądzisz?. No i to nie do końca prawda z tym oszustwem przy stosowaniu mostka - skraca się co prawda długość toru ruchu, ale angażuje się za to większą ilosc mięśni.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 827
Dokładnie wiem Mirowski Darek 1000kg

P.S. ćwicze w Raju pozdrawiam

www.rajska.neostrada.pl/bench.wmv
Klata 150kg Nogi 170kg Martwy 210kg Barki 95kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Knr

Myślę, że funkcjonuje tu jednak kilka pojęć na temat CO TO JEST "MOSTKOWANIE"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=2&POD=110

Michail ma racje, ale i tak pewnie go nie posłuchacie - na swoja szkode, niestety

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe barki

Następny temat

zginacz i prostownik na 1 treningu?

WHEY premium