SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybor SW

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
Mam pytanie zwiazane z bjj.Slyszalem o duzej skutecznosci bjj w walce z przeciwnikiem.Czy mogl by ktos wymienic kilka zalet tej sztuki walki?A moze polecic cos innego...Chodzi mi o to ze szukam dla siebie sekcji SW i nie wiem co wybrac.Trenowalem wczesniej Krav Mage przez 2,5 roku.treningi SW traktuje bardziej jak hobby niz cos powaznego.poprostu lubie to robic i szukam dla siebie odpowiedniej rzeczy(ale chcial bym cos z tego wyniesc wiec nie chce stracic kilku miesiecy na cos bezuzytecznego).Chcialem jeszcze dodac ze pomimo tego co ludzie mowia o combatach to treningi Krav Magi okazaly sie naprawde bardzo wporzadku.Moze dlatego ze trafilem do odpowiedniej sekcji...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2279
wyszukiwarka . poczytaj sobie o bjj i bedziesz wiedział czemu jest skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Szukarka.Posty podwieszone.No przeciez wchodzicie do dzialu,to wszystko jest na samej gorze,jasne i czytelnie napisane.Nawet siegnac wzrokiem w gore Wam sie ludzie nie chce?Czy myslisz,ze na forum w przynajmniej 50% poswieconym BJJ,nie bylo juz postow o bjj...?

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2007-02-05 11:49:12

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
poprostu lubie to robic i szukam dla siebie odpowiedniej rzeczy
no to bjj ci się spodoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Z tym sie zgodze.Jako hobby bjj jest idealne.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
jak wyżej
bjj jest bardzo fajne przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Idź na trening i zobacz czy Ci się podoba bjj, nie ma co gadać na temat czy Ci się spodoba czy nie, bo jednemu się podoba ''to'' a drugiemu ''tamto'', rzecz gustu i upodobań. Mi osobiście bjj się podoba, i myślę, że jeżeli lubisz sporty chwytane, to również Ci się to spodoba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martin Rooney: ogólne zasady treningu brzucha

Następny temat

Pobudzenie przed walka

WHEY premium