SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybór najlepiej przyswajalnej glutaminy oraz aminokwasów !!??

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 4673

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

mezomorfik

Wiek

19

Waga / wzrost

96

Staż treningowy

3 lata

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

wegle, stacki kreatynowe, mono,gainery, odzywki białkowe

Stosowane wcześniej spalacze

nie ma

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

bcaa + kreatyna+carbo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bynajmniej nie narzekam własnie co skonczyłem cykl 6-tygodniowy z dietą pod grupe krwi dobrym treningiem odpowiednia metoda itd i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a odpowiedz powiedzmy ze wiem tyle ile wiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a czego się chciałeś jeszcze dowiedzieć na temat glutaminy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
z ta dieta pod grupe krwi to za duzo uwagi bym nie przywiazywal do niej,
a twarog na sniadanie nie jest najszczesliwszym rozwiazaniem
no ale to juz Twoja sprawa co jak robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałbym wiedziec pomimo tego ze mało co daje w przyrostach masy, jaka jest dobra jakiej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a powiem Ci kolego ze dita jednak wazna jezeli twierdzisz ze nie przywiazywał bys wagi to mało wiesz co do tego a twaróg jem zamiast ryby bo mnie nie stac codziennie poł kilo jesc nie pracuje wiec jakos zastepuje to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ona nic nie daje w takich ilościach jakie pewnie masz zamiar przyjmować. firmy? chociażby Fa, Olimp, nie ma znaczenia bo i tak nie poczujesz prawdopodobnie rezultatów.

twaróg nie równa się dobrej jakościowo rybie niestety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie ze sie nie równa ryba jednka jest najlepszym źrodłem białka oczywiscie jem po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to juz kwestia przysfajalnosci białek dla jednego bedzie gorsza a dla mnie wskazane białka z nabiału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
linki do bcaa już się pojawiły.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje opinie na temat Crea9 Xtreme oraz S.A.W'a

Następny temat

jaki suplement na masę

WHEY premium