SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wy***ka czy nie (meta ruska) ??????soga dam...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
u mnie ta meta bardzo popularna duzo ludzi szamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
mialem ta sama metke jedyne co mnie trapilo podczas kąsania tej metki to wykrecajacy ból brzucja ... POLECAM BRYTYJSKA METKE NA PRZYSZLOSC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Przeczytalem tylko kawalek tego posta ale powiem ci szczerze ze jak zjesz to urosniesz sam ostatnio zjadlem nie powiem... ze nie jestem z niej niezadowolony

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 504
a wiecie moze ile kosztuje ta ilosc (saszetka na fotce) i gdzie mozna ja nabyc? Ta konkretna akurat jest kumpla, kupowal ja przez neta ale nie chce brac od niego bo zdziera hajc z nieswiadomych ludzi;d, prosilbym o jakas pmke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
przeczytalem wszystkie tematy i wynika z tego z emoja ruska miala to szczelne zamkniecie pod korkiem + plastik i po rezultatach widze ze dziala natomiast dzis zmierzylem reke i sie zwazylem i po brytyjskiej takiej w saszecce(zjadlem 100sztuk) przytylem tylko 3kg i 0.5cm na lapie jestem zalamamy.. co mzo emiec na to wplyw?? zyt krotka przerwa miedzy ruska abrytyjska moze si ektos wypowie na ten temat bo mnie to zanipokoilo poniewaz towar byl z pewnego zrodla ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8491
Ja jadłem w czerwcu scana poszedł idealnie w grudniu kupiłem tego samego scana od tego samego kolesia brałem tak samo te same nawyki w jedzeniu i wogóle i poszedł przynajmniej raz gorzej masa znikomo do góry w bicu może 0,5 cm ale zawsze to coś :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 452
dobry towarek wiele ludziska z mojego otoczon ka go mialo i nic nie sapali bylo dobre jest git nie martw sie

Jwśli już to robisz rób to z głową wszystko jest dla ludzi ale z umiarem:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
Meta jest dobra moj kolezka bral identyczna i bylo ponad 100 w obydwu opakowaniach zglos sie do niego to ci odzuci pare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
lukistar "w bicu może 0,5 cm ale zawsze to coś :/
" dobre SOG


Zmieniony przez - Bondzio w dniu 2007-01-08 20:21:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8491
0,5+0,5 i sie nazbiera hahahah a mam już 39 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ampułki

Następny temat

dziwna jazda

WHEY premium