SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsparcia moralnego mi trzeba :) powrót do formy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
cortunia z tą organizacją to najgorzej jest. Po pracy odbieram małego ze żłobka (albo od dziadków...) i jakoś tak zero robienia zakupów obiadów :( chyba że coś dostaniemy od któryś rodziców aleb z weekendu zostanie :( i bawię się z młodym idziemy z psem na spacer itp aż do kolacji
ogólnie ogarniam wszystko mąż ma zrywy weekendowe i odkurza i rano w sobotę zakupy robi warzywa i pieczywo ale listę mu trzeba zrobić i doszłam do wniosku że mi się nie chce już.... mąż ma full roboty i nie ma co go więcej eksploatować bo się zużyje za szybko
ale spoko - ogarnę
kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
nie ma co go więcej eksploatować bo się zużyje za szybko

no popatrz o tym nie pomyślałam to może ja mojemu też dam spokój

Mój młody ma 9 miesięcy, ćwiczyłam w ciąży i potem szybciutko wróciłam do treningów - jak ja dałam radę to Ty też możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
dzięki :)
widzę że muszę się bardziej zmobilizować, bo jednak można :)
dzięki dziewczyny
terco, ja pół ciąży prawie przeleżałam. Na szczęście dużo nie przytyłam ale kondycja zjechała.To chyba mój największy problem.
A faceci... trzeba dbać też i o nich :/

dziennik dietetyczny jest super :) myślałam że tak mniej więcej to się dobrze odżywiam a tu taka porażka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
no dobra
dawno nie zaglądałam ale to wcale nie znaczy, że się op....łam

z diety wywaliłam cukier do herbaty i słodycze
2x siłka w domu trochę stretching.
obliques narazie nie lecę wg Twoich zaleceń chwilowo na maszynach
zaczęłam biegać i muszę przyznać, że jest za***iaszczo. za pierwszym razem myślałam że umrę ale postępy widać za każdym razem :)
miesiąc nie minął a ja już widzę różnicę - może jeszcze nie wizualnie ale
MAM WIĘCEJ ENERGII I MNIE NOSI
no normalnie szok :)

żeby tylko mi nie przeszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i fanie
moglabys troche wypisek dawac bo tak jak bedziesz wpadac czasami zupelnie ale to zupelnie nie bedziemy wiedzialy co jak w razie czego pomagac



dbac o facetow??? A czy oni dbaja o nas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
OK OK :) postaram się, ale w pracy czasem mam zasuw i nie mam kiedy a w domu to mi się już nie chce :( przed kompem ślęczeć
gdybym jeszcze ogarnęła swoje menu to już by była pełnia sukcesu. Za dużo węgli zdecydowanie za mało białka :/ tłuszcze chyba ujdą
najgorsze jest to, że mam świadomość i znam zasady żywieniowe, ale trudni mi jest wdrożyć to w życie (ech, kucharz jakiś by się przydał )
mając na uwadze dosyć duże (wg mnie) dysproporcje w sile rąk wybieram maszyny gdzie każda ręka pracuje na swoim ciężarze - inaczej to forsuję prawą i nie jestem w stanie tak się skupić, by równo pracowały obie :( po wakacjach obiecuję sobie przejść na wolne ciężary

a faceci... no, jak się egzemplarz popsuje to trudno znaleźć nowy o wymaganym profilu

spróbuję się dziś ogarnąć i powalczę z centymetrem, zobaczę czy coś drgnęło :)



Zmieniony przez - Aldieb w dniu 2011-06-29 08:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
by uwzglednic dysproporcje w sile rak trenuje sie na wolnym ciezarze ze sztangielkami, maszyny do tego sie nie nadaja
Poza tym maszyny sa malo elastyczne i wymuszaja na tobie nienaturlany dla ciebie kat i kierunek ruchu, zobacz jaka roznica jest robiac na maszynie ona cie prowadzi robiac sma cwiczenie to ty prowadzisz ciezar i na tym polega zysk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
hmm
tak się teraz zastanawiam i próbuje sobie wyobrazić/poczuć to co mi napisałaś. Zakres ruchu jest ograniczony, ale wydaje mi się że nie da się wykonać źle ćwiczenia(?czy tylko mi się wydaje) wolnych się chyba trochę boję...
Postaram się przy najbliższej wizycie na siłce poćwiczyć na wolnych i zdam relacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
no to się dorwałam do centymetra wyniki po 27dniach
wydaje mi się że to głównie zasługa ograniczenia słodyczy

Waga : +/-60 teraz 57.5 ale to głównie woda poszła - ostatnio mało piłam
Wzrost : 169 :)
Obwód w biuście : 88 teraz 87
Obwód pod biustem :76 bez zmian
Obwód talii w najwęższym miejscu : 75 teraz 73
Obwód na wysokości pępka : 80 -bez zmian
Obwód bioder : 87 teraz 85,5
Obwód uda 56 teraz 55
Obwód łydki 35 bez zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i dobrze chyba najwazniejsze ze chudniesz nao ie , tak smiesznie piszesz
waga spadla... ale to efekt tego z enie pije )akurat odrwotnie jak juz by bylo)
waga spadal ... efekt ograniczenia słodyczy.. no tylko sie cieszyc
Wiec co cieszysz sie? czy nie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosze o pomoc w cwiczeniach!!

Następny temat

mam mętlik w głowie na temat treningu proszę o pomoc

WHEY premium