SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrastające włosy po goleniu szyi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Jak w temacie, mam z tym duży problem - włosy wrastają mi strasznie na szyi, nawet ostry peeling gąbką niewiele pomaga, dalej wrastają powodując zaczerwienienie i małe krostki, czy też małe bąble - wie ktoś jaki jest na to skuteczny sposób? Golę się z włosem, po goleniu robię peeling i przemywam szyję wodą utlenioną i mimo tych wszystkich zabiegów te zasrane włosy daje wrastają co bardzo nieestetycznie wygląda.
Z góry dziekuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
po goleniu nie rob peelingu
skora jest juz i tak podrazniona goleniem, a co mowic do tego peeling
Uzywaj balsamów nawilzających

Zmieniony przez - RoyJones w dniu 2009-12-29 16:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Używam, a to i tak nic nie daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
pilingi regularnie rób, to na pewno
niemniej, niektórzy tak po prostu mają.. ja miałam wielki problem z wrastającymi włoskami na nogach.. rozwiązaniem była depilacja laserowa, więc jakby co, to w ostatecznosci możesz o tym pomyśleć

podobno dobre są preparaty z mocznikiem, kremy, balsamy etc, nawilżające (nie złuszczające, stężenie mocznika do zdaje się okolic 10proc jest nawilżające, powyżej już złuszczające)
w necie można kupić sam mocznik w takich bezpiecznych stężeniach i dodawać do balsamu na przykład..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
na szyi depilację laserową? ile to zabiegów musialbym zrobić ;d zarost mocno to pewnie trochę by ich było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
Polly

dziewczynko milusia, jaka depilacja laserowa na szyi u chłopa ??

Po takiej depilacji będziesz gładki jak panienka i jeszcze większej depresji dostaniesz. Zadnych laserów na męski zarost Broń Boże.

Zmieniony przez - Tannhauser w dniu 2009-12-29 19:46:14
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
tylko ten peeling to przed goleniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Polly

dziewczynko milusia, jaka depilacja laserowa na szyi u chłopa ??

Po takiej depilacji będziesz gładki jak panienka i jeszcze większej depresji dostaniesz. Zadnych laserów na męski zarost Broń Boże.



seryjnie robi się takie zabiegi
to raz.
dwa, niestety, one nie gwarantują idealnie gładziutkiej skórki, szczególnie, że u faceta te włosy są ciemne i twarde..
nie trzeba też depilować do jak najgładszej opcji - mozna zrobić dwa-trzy zabiegi i przerzedzić tylko zarost (ja mam tak zrobione z nogami) i to już znacznie zmniejsza problem wrastających włosków. jest ich mniej, więc i pielęgnacja wygodniejsza, itd


ja nie przekonuję, żeby nie było!
ale wiem jaki jest okropny problem z wrastającymi włoskami (i estetyczny, i zwyczajnie bolesny) i wiem, ze po latach walki z nimi laserowa depilacja działa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Możesz zrobić tak: nakładasz preparat do goleniai zostawiasz go na jakiś czas, zeby zarost sie dobrze zmiekczyl i potem delikatnie golisz z włosem.... raz na jakisz czas sprobuj sobie tez podgolic pod włos, wazne zeby miec ostra maszynke i nie katuj tej szyji za kazdym razem... warto tez golic sie wieczorem, wtedy podraznienia do rana znikna a rono mala poprawka bez szyji.

Nie jestes sam, ja mialem tak samo i po takim goleniu wyglada strasznie w moim wypadku sprawdziła się golarka elektryczna, bo nozyki nie mają bezposredniego kontaktu ze skora, tylko łapią zarost, ale i ta metoda ma wade, po pierwsze nie dogolisz nie na "gładko" zwłaszcza na szyji, gdzie zostają małe włoski i taka golarką golisz się zwykle dłużej... ja przynajmniejwole być minimalnie niedgolony, niz miec zmasakrowaną szyję... ale znam ten ból.

Zmieniony przez - keval w dniu 2009-12-30 16:54:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
pamietaj zeby przed goleniem porzadnie zmiekczyc zarost. Ja robie tak ze myje twarz ciepla woda, nakladam mydlo na chwile aby zarost byl miekszy, zmywam to i nakladam dopiero pianke do golenia ktora trzymam jakos minute na twarzy i dopiero pozniej sie gole. Jesli masz problem z wrastajacymi wloskami to nie gol sie pod wlos. a jesli juz musisz to pierw z wlosem a pozniej pod. szkoda ze te wszytkie balsamy kremi itd chvja daja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Golę się tylko z włosem, zmiekczam zarost itp. Dzisiaj się znowu ogoliłem zmieniłem maszynkę na taką z 2ostrzami, bo mój problem zaczął się w sumie jak się zacząłem golić Fusion, myślałem że może przez to, ale gdzie tam, jeszcze gorzej niz wcześniej, normalnie wymiękam, nie wiem skąd tak nagle to się robic zaczeło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uszkodzenie Kolana

Następny temat

Sen

WHEY premium