SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarz po goleniu!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
Witam chicialbym sie poradzic w sprawie golenia. Chodzi mi o to ze gdy sie ogole to odrazu mi wyskakuja krosty a gdy je wyciskam to wyskakuja tak jakby nitka czemu mi sie tak robi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
SutSon
Spróbuje.

No i spróbowałem. O niebo lepiej. Po goleniu tylko zimna woda, po wytarciu nic więcej. Skóra i oddycha, nie piecze, i nie jest tłusta od tych cholernych balsamów, nie ważne czy goliłem się z włosem na twarzy czy na szyji pod włos, nic nie piecze ;).

Dzięki za sposób, masz soga.

Zmieniony przez - SutSon w dniu 2012-07-15 09:35:07

niema za co według mnie to te wszystkie wody, kremy , balsamy na wrażliwą skórę to nic innego jak marketing i wykreowanie na to mody. Bo to przynajmniej u mnie tylko podrażnia i jak pisałeś utrudnia oddychanie skórze.

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Skóra nie jest przyzwyczajona do golenia, jak się golisz to ją podrażniasz i się tworzą takie ropne syfki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
a mozna to jakos zwalczyc? I gole sie od 2lat..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Tak jak pisał Anubis, podrażniasz więc powstają.Zatem może jakiś dobry balsam po goleniu? Ja tam samo po goleniu zimną a wręcz lodowatą wodą twarz przez kilkadziesiąt sekund okładam a później balsam i już mi się te krostki nie pojawiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
wrażliwą skórę dobrze jest golić z włosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
No ale ja np szyi dobrze nie ogole goląc się z włosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 237 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5330
zrób tak, przed goleniem przemyj twarz szarym mydłem i woda goraca tylko taka zebyś sie nie poparzył, później nałóz pianke i jak sie golisz to po kazdym pociagnieciu zamocz maszynke w przegotowanej wodze golisz sie oczywiście z włosem, mi na szyji tak dziwnie rosna tak nieregularnie i kawałek szyji musze tak jakby odwrotnie maszynka golić bo inaczej mi syfki wyjda, na końcu przemuj twarz szarym mydłem i lodowata woda i na łoż balsalm nivea do wrazliwej skóry, mi pomogło takie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 237 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5330
aha i maszynka jednorazowa gol sie tlyko raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Ależ piszę że od kiedy po goleniu lodowatą wodą przemywam twarz i balsam daje to już nie mam krostek. Mi się golić nigdy nie chce i czasem tydzień bez golenia chodze a co tu mówić żeby w takie coś się bawić ;d. Ale dzięki za rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
Też tak miałem jak zaczynałem się golić, troszke lipnie to wyglądało. Dobra maszynka, dobry balsam i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
Dzieki za pomoc :) Zobaczymy czy cos to pomoże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo czy gino?

Następny temat

Chondromalacja kolana 1 na 2 stopnia

WHEY premium