SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wojsko zawodowe kiedy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
naturalnie.
Zawsze możesz sam się zgłosić do WKU ze chcesz odbyć zasadniczą służbe wojskową(to bym polecał,bo jak Ci się znudzi to po 9 miesiacach dasz sobie spokój,jak Ci się nie znudzi to zostajesz w woju)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
z tego co wiem to wiek wstepowania do wojska został przesunięty do 30 roku życia, więc raczej tak! Możesz wstąpić do korpusu nadterminowych a od 1.01.2010 stałbyś się pełnoprawnym zawodowym! Życze powodzenia bo takich jak TY potrzeba! Ja co prawda do wojska się nie wybieram, ale chce żeby ta armia zawodowa powstała dlatego wszyscy chętni zgłaszajcie się na ochotników!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
albo inaczej,co chciałbyś robić w tym wojsku? Tzn praca jako kto?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
http://www.kprm.gov.pl/s.php?doc=1522 oto plan profesjonalizacji wojska na lata 2008-2010. Wydaje się, że rząd chyba nie robi sobie jaj i podchodzi do sprawy zniesienia wcielań (w grudniu) bardzo poważnie! Bo przecież jeżeli nie spełnią kolejnej obietnicy to będą mieli spory problem bo ich wyniki w sondażach pójdą ostro w dół!
I jeszcze tutaj warto przeczytać http://www.kprm.gov.pl/s.php?id=2413

Śmieszą mnie wypowiedzi Szczygły!!! Gość jak był ministrem mówił, że armia będzie zawodowa do 1.01.2012, a teraz że na to trzeba 20-30lat!!!!!! Bo tak robili Hiszpanie i Brytyjczycy! A co zrobili Czesi, Słowacy, Wegrzy- oni już mają armie zawodowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 320
a czy to nie jest żaden problem że jestem przeniesiony do rezerwy?

SKIFHLIZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
nie ma problemu! Rezerwiści też mogę wstepować do armii na ochotnika. W przyszłym roku 2200zł zarabiał będzie szeregowy!
Ponadto mamy 76tys zawodowców i 6tys. ochotników (nadterminowych) czyli ogólnie 82tys.- brakuje 8tys do pełnego składu!
Są budowane również NARODOWE SIŁY REZERWOWE (30tys)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 320
Ok dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

SKIFHLIZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Jutro o godz. 12.00 konferencja w sprawie profesjonalizacji armii z udziałem Piątasa!! Jutro kolejne informacje na ten temat1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Noi potwierdzenie tego co już wiemy! Armia od 2010 ma liczyć 120tys w tym 30tys rezerwistów. W grudniu ostatnie wcielenie do ZSW! Dziwie mnie postawa Szczygły, naprawde gość jeszcze rok temu mówił że wprowadzenie zawodowej armii będzie w 2012, a teraz jest stanowczo przeciwny! Co za kłamca i oszust!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Mój narzeczony właśnie chciał wziąść kredyt mieszkaniowy aby kupić dom.Powiedzieli mu w banku że jeżeli nie odbył służby wojskowej to nie może dostać kredytu.Musi zaczekać aż ustawa wejdzie w życie.Co mamy teraz zrobić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEST Polskiego srodowiska Judo

Następny temat

Może to już było??

WHEY premium