SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wojsko zawodowe kiedy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
kto wie w jakim terminie wchodzi uchwalona ustawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Jak wszystko pójdzie dobrze (podpis prezydenta) to na poczatku lutego 2009r!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Czyli poboru juz nie ma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Zależy co masz na myśli pisząc pobór! Jesli chodzi ci o powołania do wojska to już nikogo z przymusu nie wezmą, jesli chodzi ci o komisje dla 19-latków to takie beda nadal tyle, że ustawa zmieni ich nazwe na kwalifikacje wojskową, a kazdy co stawi się do takiej kwalifikacji i nie wyrazi checi do sluzby ochotniczej zostanie przeniesiony do rezerwy!! Automatycznie do rezerwy przeniesieni zostana ci co byli na komisjach w poprzednich latach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Wszyscy co mają nieuregulowany stosunek do służby wojskowej mogą

– zadzwonić 15 grudnia, 22 grudnia i 29 grudnia w godzinach od 14.00 do 17.00 i 18 grudnia w godzinach od 10.00 do 14.00 pod numer (0 22) 6 845 244. Wówczas nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania;
– wysłać pytania pocztą elektroniczną : [email protected]
– od poniedziałku, 15.12, godz.14.00, zadzwonić pod numer (0 22) 6 845 244 i nagrać swoje pytania, które przekażemy ekspertowi, a odpowiedź zamieścimy w „Polsce Zbrojnej” i na portalach www.mon.gov.pl, www.zolnierz-polski.pl;
Po konsultacji z ekspertem odpowiedź odeślemy zainteresowanemu, zamieścimy w „Polsce Zbrojnej” i na portalach www.mon.gov.pl, www.zolnierz-polski.pl.

Zapraszam!!! Tam dowiemy sie dokładnie jak się odbedzie przenoszenie do REZERWY!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Oby tylko nas wspaniałomyślny prezydent (wetujący wiele ustaw ) podpisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Twoje obawy są zrozumiałe lecz wg. mnie nieuzasadnione gdyż w Sejmie ustawe poparły wszystkie partie w tym PiS więc prezydent (pis) podpisze ustawe!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
W dniu 19.12 Senat przyjął ustawę

Za-91
Przeciw-0
Wstrzymało się-0

Lecz zostało nałożonych 6 poprawek (nic nie zmieniają waznego) i te poprawki beda głosowane w Sejmie w dniach 7-9.01.2009r. Zakładając ze Sejm głosował bedzie poprawki w dniu 9.01 to prezydent bedzie musial podpisac ustawe do 23.01, a wtedy wejdzie ona w życie 6.02 i to jest najpóżniejszy termin!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9061
czyli krótkie pytanie ode mnie i prosze po prostu odpowiedziec

Uczyłem sie teraz w szkole zaocznej i pewnie zaraz w nowym roku mnie z niej wywalą (nie zaliczyłem egzaminu i juz nie chodziłem).
A bardzo podkreslali ze wysyłaja pismo do WKU ze zakonczylem nauke. I teraz czy jak WKU dostanie to zawiadomienie ze sie nie ucze to moga mnie wziasc czy nie ?

Pytam bo niewiem czy szukac na siłe nowej szkoły czy moge juz wku sie nie przejmowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
nie, nie wezmą Cie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEST Polskiego srodowiska Judo

Następny temat

Może to już było??

WHEY premium