SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wojsko zawodowe kiedy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Jaki znów pobór?? Pobór będzie drogi przyjacielu jak zawsze od lutego do kwietnia 2009r. Natomiast ostatnie wcielenie do armii nastąpi w grudniu! jest taka strona jak http://portal-mundurowy.pl/ i tutaj jest wiele informacji. Już dużo się zmieniło w prawnych formułkach. jesteśmy naprawde blisko armii profesjonalnej, bo zawodowej nie będzie narazie! Ma byż 90tys zawodowców, obecnie jest ok.75tys.. Ma być 30tys żołnierzy nadterminowych, jest ich ok. 6tys, ale w samym Lublinie jest ponad 1tys chętnych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4984
W sobote 7 czerwca byłem w Wojskowym Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie,rozmawiałem z majorem z tamtejszej jednostki który powiedział mi że ostatni pobor do zasadniczej służby będzie miał miejsce jesienią tego roku.

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 218
Pierwszy etap wejścia wojska zawodowego mial sie rozpocząć w I 2008, tak, żeby do I 2009 było pełne uzawodowienie armii. Jak do tej pory żadne działania nie zostały podjęte. Proszę jednak zwrócić uwagę, iż wprowadzenie armii zawodowej nie oznacza zakończenia poborów. Na chwie obecna nikt - nawet MON nie wie czy w 2009 ostatni etap armii zawodowej zostanie ukończony. Najwiekszy problem jest taki, że sa naciski ze strony Władz, bo w swym przemówieniu w expose jeden z Najwyższych :) pomyslił słowo pobór z naborem...... :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
Przepraszam bardzo jak to działa nie zostały podjęte????
W niektórych JW już nie ma stanowisk dla żołnierzy ZSW a od 1.07.08 ma wejść w życie rozporządzenie D-cy WL o o zmianie etatu w podległych JW o zamianie 85% stanowisk żołnierzy ZSW na etaty dla st.szer.zaw

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 218
Moze inaczej napisze, działąnia w JW są czysto strukturalne, tego wymagają od nas przepisy unijne. Wprowadzenie armii zawodowej - tej części która jest związana ze zniesieniem obowiązku obrony RP / służby zastępczej - stoi w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Już pisałem, ze wojska zawodowego nie będzie!! Będzie za to profesjonalne składające się z 90tys. zawodowców i 30tys. ochotników!!! Minister Klich jasno powiedział, ze w grudniu ostatni poborowy zostanie wcielony do armii, a od wrzesnia 2009r. nie będzie już żołnierzy żasadniczej służby wojskowej!!!
Podałem strone portal-mundurowy.pl tutaj są różne informacje. Rząd przyjął już wiele ustaw m.in o służbie żołnierzy zawodowych, zakwaterowaniu, świadczeniach, służbie nadterminowej itp. Chyba nie robią tego na pokaz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
W tym portalu to mogą napisać że Elvis zostanie szefem zarządu P-2
Liczy się to co na PIŚMIE spłynie od ministra obrony do szefa Sztabu Generalnego a następnie do dowódców rodzajów wojsk potem do d-ców dywizji i tak w dół aż w końcu dociera to do mnie prostego żołnierza a ja nic o tym co piszesz nie słyszałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Ten portal jest stworzony przez MON! Informuje o ustawach jakie przyjął rząd, a potwierdzenie tych ustaw jest chociażby na stronie onet.pl! No wiesz ustawy w życie nie weszły bo musi je przyjąć sejm i podpisać prezydent więc proste, że do Ciebie jeszcze nie spłynęły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
Podana przez Ciebie strona nie jest oficjalną stroną MON ani przez MON autoryzowaną!

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 218
Jenki a po co te nerwy kto co wie a do kogo co nie doszło?????? jedną rzeczą jest profesjonalizacja armii a drugą - to co większość facetów interesuje - zniesienie obowiązku obrony RP. I z tym drugim jest problem. Ale zajmuje sie zawodowo tym 5 lat i wiem, że były już decyzje i ustawy które wchodziły dzień po tym jak było pewne ze wejdą najprędzej za rok Więc może w chwili gdy to piszę Nasz Pan Prezydent podpisuje rozporządzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEST Polskiego srodowiska Judo

Następny temat

Może to już było??

WHEY premium