SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wlasciwy trening brzucha i ciala

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Witam mam pytanie odnosnie mojego stylu zycia. Nie wiem czy jest to wlasciwe co robie stad tez oczekuje solidnych odpowiedzi.
Generalnie jestem dziewczyna, 19 lat, waga 51-52 kilo, wzrost 165 cm.
Jesli chodzi o moje dzienne cwiczenia wyglada to tak; podkreslam ze codziennie!
przed snadaniem intensywny jak dla mnie 40 min trening czyli( 3 cwiczenia zaczerniete z A6w ze spinaniem miesni w powtorzeniach 3 razy po 6. Pozniej robie 400 brzuszkow tych niepelnych, 200 brzuszkow z nogami w gorze i dotykaniem lokciami kolan oraz 70 tych zwyklych tradycyjnych, pelnych brzuchow. Nastepnie 30 sklonow na boki, 20 pelnych podskokow, 5 mostkow oraz chwile tanczenia na rurze z elementami akrobatyki ok 3min.
W ciagu dnia robie jescze 3 takie krotkie treningi w wolnym czasie i zawieraja one 200 brzuchow z nogami do gory, dotykajac lokcmi oraz 300 brzuszkow polpelnych. Reasumujac mozna powiedziec ze cwicze 4 razy w ciagu dnia. Jesli chodzi o odzywianie sie wyznaje zasade; 'Śniadanie zjedz jak król, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolacje oddaj wrogowi'. Bardzo prosze o odpiedzi czy ten styl zycia jest prawidlowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1881
Jeśli codziennie tak katujesz brzuch to od razu MÓWIĘ ŻE NIEE ! Brzuch jak każda partia powinna mieć czas na regenerację wieć Ćwicz co 2dzień. Jeśli chodzi o Twoją " Diete " to też ona nie jest prawidłowa, jedz mniejsze posiłki ale regularnie i przez cały dzień co 2 /3 godziny posiłek (7/8max na dzień) a nie że zjesz dobre śniadanie a potem już olewka prawie :) Dobrze zbilansowana Dieta to PODSTAWA. Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - slp7cs w dniu 2013-08-04 20:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

Bardzo dobry artykuł. Nie skupiaj się tylko na brzuchu.
Twoja waga woła o pomoc. Nabierz masy, buduj mięsnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muking to jest dziewczyna... Waga wygląda na normalną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ups. Mała pomyłka.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-08-05 06:22:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Czy jestem gruby?

WHEY premium