SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosłowanie w opadzie / martwy - problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
ponawiam pytanie :
i własnie mam problem z dwoma pogrubionymi ćwiczeniami...jak wiadomo trenuję Pn, Śr, Pt...no i zalecono mi ćwiczenie na jednym treningu MC a na drugim wiosłowania...przy czym jedno z ćwiczeń "ucierpi" bo będzie musiało być wykonywane TYLKO RAZ W TYGODNIU np Pn - wiosłowanie, Śr - martwy, Pt - wiosłowanie...;/
to pierwszy problem, drugi taki że martwy działa raczej na dolny odcinek pleców a wiosłowanie na górne partie jednakże oba ćwiczenia obciążają prostowniki więc nie mogę ich jednocześnie stosowac...co mogłbym dać zamiast wiosłowania tak by na kazdej sesji treningowej ćwiczyć plecki? czy może być tak że martwy raz w tyg? pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
1.plecki mogą być raz w tyg. ale nie muszą
2.zamiast wiosła daj podciąganie i będzie oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
nie mam dR0n$hkA i co teraz?

Zmieniony przez - lynczako w dniu 2009-06-24 15:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
.......omg od tego jest forum zeby spytac? :/ ja pierd*... niektorzy to powinni bana z miejsca za tkie wypowiedzi dostawac https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] blagam niech ktos normalny zacznie mi odpowiadac na sfd blagam niech ktos normalny zacznie mi odpowiadac na sfd blagam niech ktos normalny zacznie mi odpowiadac na sfd [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
lynczako-z tobą pożartować nie można i tak na marginesie trochę szacunku ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
zalezy mi na odpowiedzi a nie na zartach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
więc tak panie niemrawy możesz robić mc raz w tyg. a wiosłowania dwa razy w tyg.bo w przysiadach również dajesz popalić prostow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
i to sie nazywa odpowiedz dzieki bede mniej niemrawy, obiecuje pzdr i łap sogacza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
a moze : PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ? zmiast drągala?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy plan na siłę

Następny temat

Praca fizyczna, a zdobywanie masy.

WHEY premium