SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiercipieta - dziennik treningowy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Taki małolat nie jest bo 40- ke już ma Ciekawe co ja sobie kupie jak mnie kryzys wieku średniego dorwie ,bo motocykl już mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skrzydło
Taki małolat nie jest bo 40- ke już ma Ciekawe co ja sobie kupie jak mnie kryzys wieku średniego dorwie ,bo motocykl już mam
no fakt ,nie jest!!! w zasadzie wierszyk powinien byc w 2 innych profilach gdzie wyobraznia przewyzsza rzeczywistosc ,no ale dzieciaki tak maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Ale wierszyki nadal ci dobrze wychodzą Co do innych profili sami sie wykruszą , trzeba czytać przyjmować z humorem i sie nie denerwować weteranie czuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Skrzydło ; moge mieć do Ciebie prośbę ?

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
si



Zmieniony przez - Skrzydło w dniu 2012-11-17 09:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skrzydło
Taki małolat nie jest bo 40- ke już ma Ciekawe co ja sobie kupie jak mnie kryzys wieku średniego dorwie ,bo motocykl już mam


Moze nie trzeba kupowac ;)? Z tylu masz wolne miejsce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Wolę samemu , balast nie potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Skrzydło
si



Gracie Senior ;
sprawa prozaiczna :
rozważ , proszę , możliwość powrotu do poprzedniego avatara ; obecny źle działa na moje zmysły i percepcję w postrzeganiu nick-u Skrzydło oraz stanowi w pewnym sensie negatywny dysonans w stosunku do zakodowanych w mojej łepetynie zero-jedynkowych ciągów cyfr będących podświadomym obrazem Twojej osoby......
Jestem wzrokowcem i za cholerę nie mogę się przestawić z poprzedniego "bombowca" na obecne "maziaje".
(To tak jak nie wyobrażam sobie aby czung czy inny Chung , -a miał stały niezmienny avatar ..... też bym tego nie wytrzymał w dłuższej perspektywie )

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
archibald 68: HEHE - dobre, ale ja sie przylaczam do apelu :)

Nie mniej jednak nie mozemy narzucac nikomu co ma miec w Avatarze hehe to swego rodzaju odbicie stanu naszego ducha i umyslu Ja mysle o zmianie na BATMANA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
DARNOK35
archibald 68: HEHE - dobre, ale ja sie przylaczam do apelu :)

Nie mniej jednak nie mozemy narzucac nikomu co ma miec w Avatarze hehe to swego rodzaju odbicie stanu naszego ducha i umyslu Ja mysle o zmianie na BATMANA


Konrad , ja nic nie narzucam ! - ja grzecznie proszę .....

Dokładnie ; avatar jest odbiciem naszego realnego ja w cyberprzestrzeni - niewiele osób sobie z tego zdaje sprawę ... niestety

A jeśli chodzi o Ciebie ; to czy superman czy batman czy spiderman czy inny man - bez znaczenia - przekaz podobny

Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-11-17 11:50:03

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

astry1 - czyli moja droga po sportową sylwetkę

Następny temat

Konkurs Biceps&Triceps-Głosowanie Na Dzienniki

WHEY premium