SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielka sciema z glukozamina? (2)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
ja mam 15 lat, poprostu trenowałem baardzo ciężko i moje stawy kolanowe tylko bo reszta spoko bardzo sie osłabiły czuje to osłabieibe cały czas szybciej się męczą, to osłabienie moze niejest jakies niewiadomo jakie silne ze padam z nóg ale czuje je wyraźnie ciężko sie trenuje. Byłem u ortopedy miałem robione różne badania ale ogólnie na nogi nie na stawy i wszystko było ok z wynikami więc niewiem co mam zrobic pomyslałem ze glukozamina z olimpu bedzie tu bardzo pomocna?

Zmieniony przez - Ronaldo08 w dniu 2008-07-22 08:27:19

Zmieniony przez - Ronaldo08 w dniu 2008-07-22 15:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Odpocznij, zmień boisko na basen, porozciągaj się (o ile nie jesteś już bardzo dobrze rozciągnięty). Do tego może trochę siłowni. Z czasem wracaj powoli do piłki.
A dlaczego akurat Olimpu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
własnie byłem dzis na basenku,słyszałem ze ta glukozamina z olimpu jest bardzo pomocna musze powiedziec ze biore ta glukozamine od 3 dni i jest poprawa, naprawde niewiem czy to przez to ale jeśli tak to powinna mne wyleczyc, napisane jest na opakowaniu ze mam brac 3 tabletki dziennie a jeśli zwiększe dawke do 4 to coś sie stanie?? prosze o odp....

Zmieniony przez - Ronaldo08 w dniu 2008-07-22 18:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Stanie się o ile w to uwierzysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
nierozumiemmozna troche jaśniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 448
kradam innymi słowy, poleca ci przeczytać książke pt."Potęga podświadomości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
aha czesc jest chyba na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
No kolega tuo przytoczyl wlasnie badania naukowe - pod tym adresem cały artykuł: http://pml.strefa.pl/ePUBLI/129/10.pdf 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
To nie są badania naukowe tylko jakiś gniot. Nie ma tu grupy kontrolnej. Współczuje autorom tego czegoś, że ich sytuacja (finansowa?) jest tak beznadziejna, że firmują swoim nazwiskiem te coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Szymeon daty, jak nie masz nic wartościowego do powiedzenia to nie odgrzebuj staroci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizyta u KOSMETYCZKI

Następny temat

Lipo - wieloletnia i niekończąca się udręka ;(((

WHEY premium