SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

white flood

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) - brak
2) wiek - 16
3) waga/wzrost - 62/179
4) staż treningowy - 2msc.
5) cel cyklu - masa
6) stosowane już wcześniej suplementy - brak
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny - brak
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - dieta jest ułożona przez forumowiczów. kcal z nadwyżką 600.
11)przewidziane finanse na cykl -
12) uwagi i sugestie - poniżej

Pytanie dotyczy white flooda - chodzi mi o jakiegoś dopalacza przedtreningowego bez krety tyle czy mogę brać go z tak małym stażem ? (zależy mi na mocnym pobudzeniu nie pompie bo wziął bym aakg)

Proszę nie piszcie żeby przykładać się tylko do michy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Jasne, sory.

Sogi dałem wszystkim z wyjątkiem TomQ'u-MAG'a (nie wchodzi).

Dzięki, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
ja wstrzymal bym sie z braniem supli tego typu ze wzgledu na staz i wiek,
masz jeszcze czas na suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
w tym wieku i z twoim stazem nie brał bym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzięki, a jakieś uzasadnienie ?

Mam brak zapału do treningów :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
po 2 miesiacach juz nie masz ochoty na treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może źle to ująłem.

Nie chodzi mi o to że nie chce trenować, iść na łatwiznę i zostać sezonowcem tylko że brak mi zapału, trenuje wieczorem mam ciężkie dni, przydało by się coś co zachęciło by mnie do treningu i dało mi powera, by łatwiej i wygodniej się ćwiczyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
kolego a masz diete, pamietaj oregenracji. moze wez kofeine w tabsach jak brak checi do terningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, mam dietę z nadwyżką która uzupełniam białkiem i gainerem (według braków). O regeneracje też dbam, trening ok. Wszystko ułożone z pomocą forumowiczów.

Z kofą próbowałem ale nie w tabsach ( chodzi mi o mocną kawę )

Zmieniony przez - Failedtt w dniu 2010-02-24 13:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
j/w sprobuj kofeiny powinno pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
to spróbj kofe w tabsach powinna pomuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
kofeina wieczorem troche sredni pomysl, zalezy od organizmu.
a jak wyglada posilek przed treningowy?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cm3 ?

Następny temat

KONKURS i Nowosci od ActivLab !!!

WHEY premium