SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Purple Wraath + White Flood ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Z tego co czytam to zestawik jest ok Mam już WF i teraz chyba dokupię PW, aczkolwiek mam wątpliwości. Generalnie zacząłem unikać specyfików z kretką, bo po nich puchnę Zbyt dużo wody. Jak czytam o PW to podobnie jak przy krecie - trzeba pić dużo wody, więc boję się że efekt będzie podobny Macie jakieś zdanie na ten temat ?
Jeśli ktoś papał taki zestawik to w jaki sposób ?
Po samym WF mam niezłego kopa, więc jeśli przed treningiem miesza się jedno i drugie, to power podczas treningu chyba musi być masakryczny Pytanie co później ze snem jeśli się późno ćwiczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
co do PW to mozna tez podczas treningu. ja tam wole podczas tak na zakonczenie popoijam.

jak na moja wage to porcja WF to najbardziej kopiący suplement poza No XPLODE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Nikt nie ma zdania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
PW nie pobudza...ja wiecej nie kupie bo po beta-alaninie dostaje szalu przez te swedzenie
ja osobiscie nie czulem zbyt rewelacyjnego dzialania...przed jak bralem to byc moze ciutke lepsza pompa bo cytrulinie, a po moze troche lepsze regeneracja...chyba najlepiej bylo czuc jak sie bralo po treningu...przed w sumie tez jakby "mniejsze zmeczenie" ale nie wiem czy to placebo, ogolnie CIEZKO wyczuc jakiekolwiek dzialania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Widze że ekipa mocno rozgadana jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Zamiast PW kupiłbym AAKG z Treca, w połączniu z WF pompa powinna być dobra...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
a ja mysle ze purpulowy jest lepszy niz wszytkie no-bostery

uzywam od trzech tygodni i dla mnie kozak....pobudzenia nie czuje ale nie potrzebne super regeneracja ostra pompa (ale pewnie od dobrego treningu) co sie na to składa fajnie sie cwiczy prawie zerowe zmeczenie dla mnie super produkt....

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
SharkMen, a nie łączysz tego przypadkiem z WF ? Tego typu zestawienie mnie najbardziej interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Moja opinia

https://www.sfd.pl/CONTROLLED_LABS_Purple_Wraath-t319554.html

PW + WF - KOZAK!!!!!!

ja ćwiczyłem od 18- 18:30 do 19:30- 20 i bez problemu zasypiałem

Zmieniony przez - JABOLSON w dniu 2009-02-09 21:32:43

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Brzmi nieźle !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Kupiłem dziś PW Mam też WF i chcę to teraz jakoś połączyć. Zwykle nie mam żadnych wątpliwości jak co, kiedy dawkować, ale przy tym zestawie mam poważny problem WF tylko i wyłącznie przed treningiem i to jest dla mnie zrozumiałe, natomiast PW ?? Producent pisze że tylko przed treningiem, ale niektórzy radzą też w dni nietreningowe z rana. Poza tym jeśli przed treningiem, to w połączeniu z WF jak to wszystko dawkować ??
Moja propozycja jest taka:
DT: 30 min przed treningiem pół porcji (1 miarka) WF + jedna porcja (2 miarki) PW
DNT: jedna porcja (2 miarki) PW z rana na czczo

Co do PW w dni nietreningowe mam wątpliwości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Pomyliłem się co do miarek PW ! 1 porcja = 1 miarka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROLAB Creatine Monohydrate i TREC MONO

Następny temat

BCAA Olimpu - jak stosować?

WHEY premium