SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasza opinia na temat moich planów :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2274

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

96

Wzrost

176

Staż treningowy

jw/jn?

Obwód pasa

93

Obwód klatki piersiowej

124

Obwód uda

66

Stan zdrowia

astma

Możliwosci finansowe

umiarkowane, na szame do 700plnmc + suplementacja do 400

Cel/problem/opis

masa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
redukcja jak nic

PS foty moge usunac juz jak cos


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-26 21:07:44

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
Rumcajs, ale tą 100 mogę dobić ? bo że redu to wiem tylko chodzi mi bardziej o czas kiedy się za to zabrać. chcę wszystko rozplanować dobrze bo nie lubię robić czegoś jeśli nie jest dopracowane :)
mozesz usunać nie bedzie wstydu :D

Zmieniony przez - aiszu w dniu 2014-09-26 21:10:01

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Do żadnej 100 nie dobijaj bo nie ma w tym żadnego sensu, dobijesz jedynie 4kg dodatkowego tłuszczu. Za redukcję zabierz się najlepiej od razu żeby nie tracić czasu :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
tak bardzo zj**ac i nie zaslonic mordy na 1

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
j/w
z takim poziomem bf miesni juz nie dobudujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
to w takim razie biore sie od poniedziałku za redu , dokształce się odnosnie żywienia,treningów itp. mam jeszcze do was takie pytanie.

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
pisz smialo tutaj wszystko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
wlasnie chcialem edytowac, po calej edycji wszystko strzelil wuj i wielki czerwony napis ze nie moge edytowac.
do ilu gram kgmc mam uciac wegle/tluszcze? i czy podbijac bialko?
czy warto kupic jakies prochy (lubie prochy) czy jesli trzymam diete bo mam taka mozliwosc micha wystarczy ?
i czy jedzenie codziennie czego innego nie stanowi przeszkody podczas redukcji? pytanie moze brzmi banalnie jednak jak czytam i widze ze ktos potrafi kazdego dnia katowac to samo to mi robi sie nie dobrze.
poslalbym sogi jednak w tym temacie juz poszedl wiec ida tylko podziekowania pisemne :)

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
białko daj 2-2,5g/kg tłuszcze min. 1g/kg reszta węgle
Jedzenie wystarczy, ale jak bardzo chcesz to mozesz prochem diete wspomagać.
Różnorodność w diecie wychodzi nawet na + zapobiega niedoborom i naddatkiem witamin i minerałów


a sogi mozesz dac kazdemu i zostaną one zaliczone :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
sogi poszły :D bardziej chodzi mi o to ile czego na redukcji musialbym miec bo jak narazie to mam kolo 7-9g ww kgmc :D bialka mam 2,5 a tluszczy z reguly nie wiecej niz 3 :)

EAT BIG TO GET BIG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY !

Następny temat

Dieta, suplementacja.

WHEY premium