SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacjie a meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Miczelx w wakacje ciezko troche sie masowac bo apetyt jest slabszy,ciezej wykonac trening typowo silowy -too hot...ale to moze tylko ja tak mam...tzn sezonowcy

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
"Ludzie wakacje to wakacje... Jedziesz, balujesz, chlejesz, ćpasz... Wracasz wypoczęty i masz siłe i zapał na cały rok... "

zgadzam sie z kazamem w 100% i nawet troszke rozwine,moj ostatni rok to silka+dieta+suple+regeneracja...0 imprez,0 alko, 0 dragow, efekt taki ze stracilem rok z zycia,takie jest moje subiektywne zdanie... mam 19 lat ja chce miec wspomnienia, co ja bede dzieciakowi mowil , ze tatus majac 16-25 lat po 5h na silce spedzal...Ten rok oraz ostatni cykl dal mi wiele do myslenia, zamiast silownie traktowac jako priorytet w moim codziennym zyciu, traktuje ja teraz jako mily dodatek i odskocznie od codziennych problemow...

Podobne zdanie mam na temat sfd,zdarzalo sie ze budzilem sie rano wlaczalem kompa i do samego wieczora sfd, z przerwami na posilki i silke...
Jestem pelen podziwu wiedzy oraz zaangazowania wielu forumowiczow, ale ja chyba pasuje,mozna wzbogacac swoja wiedze czytajac kilka art dziennie ale nie traktowac sfd jako jedyny kontatk miedzyludzki, bo to jest kontakt wirtualny i nigdy nie da Ci tyle co wyjscie z przyjaciolmi do pubu czy klubu...



Tym bardziej jesli chodzi o wakacje...czlowieku stracisz 3 kg miesa, ale bedziesz mial wspomnienia jakich nie zapomnisz do konca zycia(sex,drugi,alko to moje Mielno 2003 ktorego nie zapomne do konca zycia), a te 3 kg miecha predzej czy pozniej odrobisz...
Zadaj sobie pytanie, czy warto...


Nie wiem czy na temat ale czasem lubie se tak ******lnac cos dla polemikico mi na sercu lezy


pozdrawiam





edit-oczywiscie szanuje i jestem pelen podziwu tego co mowi milczex odnosnie swojej abstynencji

Zmieniony przez - fenix... w dniu 2005-03-10 00:09:56

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
To mowisz fenix, ze odpuszcza ochota na pisanie na sfd ?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ziki - trzymalem diete na tyle na ile sie dało... by nie terroryzować sie posiłkami - tzn nawet całkiem niezła ta dieta była... i wcale nie brałem dlatego, że tak sie strasznie spadków bałem, bo ja to moge w 2-3 miesiące odbudować, tylko chciałem sprawdzić jak działa taki sposób

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
nie, bo sfd to komedium wiedzy i burza mozgow,a ja chce w tej dziedzinie poszerzac intelektualne horyzonty
ale ja popadalem w skrajnosc siedzac 12h na sfd,lub tez nie wychodzilem nigdzie na imprezy,bo spadki beda, w sumie to moj wywod poplynal tez po przeczytaniu Twoich postow filozoficznych"omin mnie" i cos tam jeszcze...
pozdro chlopaki

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
" bo sfd to komedium wiedzy i burza mozgow,a ja chce w tej dziedzinie poszerzac intelektualne horyzonty"

Chyba raczej sfd nie jest kompedium wiedzy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
bo?
moim skromnym zdaniem sfd to nie tylko polemika na wybrane tematy, a wklejanie/pisanie informacji na temat pewnych saa(forum_14)oraz innych istotnych informacji nie koniecznie na temat saa(co rozumiem jako np.kompedium)

Uriel-nie wiem po co mnie lapiesz za slowka,sadze ze wiesz co mialem na mysli...


nevermind

Pozdrawiam

Zmieniony przez - fenix... w dniu 2005-03-10 10:57:49

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Myślałem - że odnosisz wiedzę z zakresu dopingu na sfd.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
BB to podstawa ,jezeli ktos tak nie uwaza i woli imprezy to POMYLIL DZIALY
fajnie jest pobalowac ale fajniej jest dobrze wygladac....

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
fajnie sie wyglada zeby fajnie balować... chyba, że narcyzem jestes?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podrobiona deca???

Następny temat

Pytanie dla mózgów w tym dziale :)

WHEY premium