SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sam Winstrol? No moze plus meta..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Planuję sobie kurację na luty-marzec dopiero, ale niedługo już chciałbym kupić, bo nie wiem czy w zimę cena nie wzrośnie, a poza tym mam pewność co do winstrolu który teraz u nas jest, więc póki jest sprawdzony towar to chyba się skuszę.


Zastanawiam się nad samym winstrolem, czy to w ogóle się opłaca? Chciałbym wziąć ok. 20 strzałów. Inny koks jaki wchodzi w grę do tego to tylko polska meta, mam pewność bo będzie z apteki. Testosterony, omki nie wchodzą w grę, brałem to raz i nie dużo, a miałem full syfów (gdyby nie nolva to gyno, strasznie bolały mnie sutki), a przyrosty nikłe. DECA też nie za bardzo bo 200 są raczej lewe, a 50 które mam też z apteki za drogo mnie wyniosą. Więc chciałbym silnie anaboliczną metę zapodać ewentualnie, do tego winka.

Jakieś uwagi, propozyjce, komentarze..?

Aha...czy można dwa winka w jednym strzale władować? Bo chyba lepiej po jednym a częściej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Siema.Też zastanawiam się nad samym Winstrolem w zastrzykach(10 szt) w dawkach 1 strzał/3 dni.Wcześniej brałem w tabletkach i ładnie poprawił mi się kształt mięśni .Ciekawe jakie będą efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3889
a ile wziales tych tabletek??

Gringus

PawełGr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka
Widze ze interesuje was meta i winstrol.........haha.Jezeli chodzi wam o przyrosty masy i sily to wy******l winstrol i zastap go deka, a jesli chcesz zredukowac tkanke tluszczowa i przybrac ladnych ksztaltow to zmien mete na primobolan depot.Po winstrolu nie bedziesz mial duzych przyrostow masy prawie rzadne ale tkanka tluszczowa ci sie zredukuje. A jesli chcesz dobry przyrost miesni i za razem spalic tkanke tluszczowa to wez dece i primobolan depot...


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile primbolan depot kosztuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie około 30 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za jeden strzał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Gringo- wziąłem 80 tabsów winstrolu bo 1 listek dałem kumplowi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vinstrol v 5mg/tabl

Następny temat

Koszty!

WHEY premium