SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga hop!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To podaj w takim razie jeszcze trening + obciążenia, na ktorych pracowałaś.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Ruda_29
To podaj w takim razie jeszcze trening + obciążenia, na ktorych pracowałaś.
pisałam o treningach na siłowni już wyżej, niewiele zmieniłam oprócz ilości aerobów- tutaj zwiekszylam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a widzisz, coś jest u Ciebie nie tak, zbadaj może hormony, ja cierpie na niedoczynnosc tarczycy, biore estrogeny w duzej dawce(utrudniaja redukcje i to jest udokumntowane naukowo) i jakos przy 1700 kcal nie tyje- żeby nie było mam tylko 1700 kcal bo przy rozwalonej tarczycy mam obniżony metabolizm i jakoś nie przytyłam, ale moja miska jest krystaliczna, może za mało Twój organizm ma odpoczynku(żeby nie mieć problemów ginekologicznych zaleca się kobietom ograniczenie ćwiczeń do 5h tygodniowo), albo Ty ćwiczysz z zbyt niskimi ćiężarami, nie progresujesz, wiesz ja od 3 mieisecy biore te hormony w tak duzych dawkach, ćwiczę tylko 2 razy w tygodniu, ale daje sobie wycisk i jakos nie przytylam, ale moja miska jest przy tych 1700 kcal krystalicznie czysta, żadnych wpadek z batonikami, chipsami itd... a wcześniej na takiej misce z innych produktów(przetwozonych) tyłabym aż miło, więc zbadaj hormony, bo coś jest nie tak, na czystej misce to nawet biorać syntetyczne homony nie powinno sieprzytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lisus




Jeśli te Twoje 1800kcal, na których utyłaś 6kg wyglądało tak, jak to, to czemu się dziwisz?
Nabiał, dżem, wafle ryżowe i mąka. Idealna kompozycja sadłotwórcza

A do tego trening w stylu "machanko bez ladu i skladu":

Lisus
Trening zaczynam od 10 minutowej rozgrzewki na bieżni. Potem w zależności od dostępnych sprzętów: odwodziciele i przywodziciele popularnie tu zwane chyba ginekologiem, 3 x 12 z obciążeniem 25-30 kg. Prostowanie nóg siedząc z obciązeniem 20 kg, Zginanie nóg leżąc na brzuchu (na takiej ławce) tam nie jestem w stanie podnieść więcej niż 3 kg ;D przyciąganie drązka do klatki piersowej siedząc - 28 kg, cos czego nazwy nie znam ale polega na cwiczeniu miesni klatki piersiowej- czyli z rozpietych rak przyciagam je do siebie siedzac , czasem wykroki na wolnych ciezarach z obciążeniem 8 kg. Po tym staram się biec ok 30-40 minut.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-12-04 13:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
mąka jest orkiszowa, poza tym nie jem jej codziennie. dżem jest niskołodzony. Przecież to nie są ilości od których można przytyć. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
hera21
a widzisz, coś jest u Ciebie nie tak, zbadaj może hormony, ja cierpie na niedoczynnosc tarczycy, biore estrogeny w duzej dawce(utrudniaja redukcje i to jest udokumntowane naukowo) i jakos przy 1700 kcal nie tyje- żeby nie było mam tylko 1700 kcal bo przy rozwalonej tarczycy mam obniżony metabolizm i jakoś nie przytyłam, ale moja miska jest krystaliczna, może za mało Twój organizm ma odpoczynku(żeby nie mieć problemów ginekologicznych zaleca się kobietom ograniczenie ćwiczeń do 5h tygodniowo), albo Ty ćwiczysz z zbyt niskimi ćiężarami, nie progresujesz, wiesz ja od 3 mieisecy biore te hormony w tak duzych dawkach, ćwiczę tylko 2 razy w tygodniu, ale daje sobie wycisk i jakos nie przytylam, ale moja miska jest przy tych 1700 kcal krystalicznie czysta, żadnych wpadek z batonikami, chipsami itd... a wcześniej na takiej misce z innych produktów(przetwozonych) tyłabym aż miło, więc zbadaj hormony, bo coś jest nie tak, na czystej misce to nawet biorać syntetyczne homony nie powinno sieprzytyc



<3
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czym się różni mąka orkiszowa od zwykłej pszennej? Poczytaj sobie z uwagą rozkład BWT. I co z tego, że dżem "niskosłodzony"? Masz duży ładunek węglowodanów, do tego wieczorem, w efekcie wyrzut insuliny ---> tycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Martucca
A czym się różni mąka orkiszowa od zwykłej pszennej? Poczytaj sobie z uwagą rozkład BWT. I co z tego, że dżem "niskosłodzony"? Masz duży ładunek węglowodanów, do tego wieczorem, w efekcie wyrzut insuliny ---> tycie

hm, dobsz,dobsz. W takim razie lepiej zjeść same jaja na kolacje? ta mąka słuzy mi do zrobienia "naleśników" z tych 3 jaj. Ja się nie znam na maszynach, czytam to forum od pewnego czasu ale wciąż nie jestem biegła w nazywaniu ćwiczeń, nie wiem które powinnam odstawić a zając się czymś nowym- bardziej efektownym dlatego piszę do osób doświadczonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Treningi masz w regulaminie, atlas tu: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ , info o diecie w regulaminie, mnóstwo informacji w dziennikach dziewczyn.
Słabo czytasz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przesada z odchudzaniem

Następny temat

Co to za ćwiczenie?

WHEY premium