SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy łonowe - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 121
Witam wszystkich panowie czy ma ktoś z was włosy na naplecie? rosną mi dosłownie na penisie na samej górze napletka oraz po całym pojedyncze włosy, na dole rosną mi normalnie jak kazdemu nachodzą troche na penis ale nawet nie do połowy reszta pojedynczo rosnie na nim co z tym robić? ostatnio jest ich coraz więcej usuwam pensetą boje sie ze w koncu tak zarosne ze nie będe mogl sie pokazać zadnej pani bo bede wyglądal jak przysłowiowa małpa co robić? jestem załamany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 276 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 47494
To, że włosy odrastają mocniejsze po goleniu to czysty mit. Powyrywzj to penseta jesli chodzi o pojedyncze kłaki. Wosku na napletek raczej nie polecam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9099 Napisanych postów 82811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700374
Ogolić ? %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 121
No gole też i zaczęło być ich więcej czy po goleniu nie będą grubsze i twardsze? Co jak za 10 lat będę partnerkę kuł heh pół żartem pół serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13 Napisanych postów 30 Wiek 342 dni Na forum 342 dni Przeczytanych tematów 1275
Zapisz się na zabieg obrzezania i po kłopocie . Penis będzie wyglądał znacznie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 740 Napisanych postów 1209 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42121
Utnij penisa
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 121
goryl81
Zapisz się na zabieg obrzezania i po kłopocie . Penis będzie wyglądał znacznie lepiej

Jestem po obrzezaniu częściowym
Odpowie tu ktoś na temat czy będziecie podsmiech**ki robić jak małe dzieci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 121
LevelPl
Utnij penisa

Jak na eksperta to reprezentujesz wysoki poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33335 Napisanych postów 23384 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278547
Ogolić lub usunąć na dłużej ( zabiegi różnej maści ) partnerka będzie zadowolona z dodatkowej stymulacji wiec nie bedzie narzekac a ewentualnie może oral nie przejść . :) głowa do góry bo tu albo akceptacja albo golenie albo zabieg kosmetyczny wiec nei masz wielu wyborów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 740 Napisanych postów 1209 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42121
Ja serio nadal myślę że takie tematy to fake. A jak nie to świat umiera xD
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6313 Napisanych postów 76284 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 756312
Nie do końca rozumiem o co nasz pytasz? Chciałabyś wiedzieć co masz zrobić z tymi włosami? Tutaj nie ma żadnej magii. Masz w zasadzie kilka możliwości, o których zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę.

1. Zostawić tak jak jest i się z tym pogodzić.
2. Regularnie golić owłosienie.
3. Depilować owłosienie raz na jakiś czas. Będzie dość bolesne, ale nie trzeba będzie tego robić tak często, jak w przypadku golenia.
4. Wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej w celu wykonania zabiegów laserowych. Kilka takich zabiegów spowoduje brak wyrastania owłosienia.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 121
dziękuje bardzo za odpowiedzi, dokładniej zastanawiam się czy po goleniu ew depilacji woskiem itp nie odrosnie ich więcej i nie bedą grubsze i twardsze? są rożne zdania na ten temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy - odcinek lędźwiowy

Następny temat

Deformacja pieści i dłoni

forma lato