SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wąsy w wieku 14 lat - problem jak dla mnie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
nieee za bardzo miesnie na wierzchu, nie lubie tak plaski brzuszek jest ladny i nad takim wlasnie pracuje

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
różne cele mamy,
bo ja chce delikatną kratkę

życze wytrwałości

i sobie też, przyda się
koniec spamu, zdrówka:*

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
stary (a może lepiej młody ) weź się ogól. ja sie gole już 4-5 lat (a mam 18 z hakiem) i się wcacle codziennie nie gole tylko 2-3 razy w tygodniu, bo częściej mi się nie chce (chodze troche zarośniety, ale kobicie to nie przeszkadza, więc jest luzik). ale wierz mi - lepiej się ogól, bo mam w klasie MATURALNEJ typa, albo nawet 2 typów, którzy się jeszcze nie golili i delikatnie mówiąć: niesmacznie to wygląda. tylko ogranicz się do brody i wąsów, bo mam też w klasie takiego przypała, że sobie brwi całkiem ogolił

pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3586
SOG za brwi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
taki dziewiczy nigdy nie golony was to porazka


ja gole co kilka dni bo mnie denerwuje-taki odrastajcy rzadki wyglada tragicznie, najlepiej bylo by zgolic to w ****ziet i niech w ogole nie rosnie

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1905
człowieku gól się ! Ja sie zgolilem pierwszy raz w 1 gim, poza tym na poczatku golisz sie co dwa tygodnie a nie codziennie kolego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
zgol ten szic :) ja mam 15 lat i gole sie chyba od roku, raz na tydzien lub 2 tygodnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
i jak tam, zgoliles juz te wasy ? ale brwi to oszczedz

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
Zgoliłem xD.. dla ciekawskich ! Dzieki za rady i serio nie żałuje. Ale wydaje mi sie czy mój post zmienił nazwe xD ? :D


Zmieniony przez - K_N_D w dniu 2007-04-01 20:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
niegolone wąsy, czyli taki "młodzieńczy wąsik" to poprostu porażka, wiocha, wstyd i obora

dobry wybór!

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców przy normlanych zajęciach na silowni nie

Następny temat

Szczepionka na zespół Gilberta?

WHEY premium