SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vault vs xtreme stack

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
obydwa to jedne z najlepszych- clout rano albo po treningu a xs przed i sprawa juz zalatwiona[zresztą niemal od początku byla].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
ja i tak bym wybrał HP ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
najlepiej tak powiedziec jak nic innego nie brales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jakoś tak nie mam przekonania do vault-a... tak lekko lipnie na mnie zadziałał... to już stack kaizenowy lepiej...
ale i tak obstaję przy xpandzie... cenowo sympatyczny i działaniem robi to co ma robić

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dla mnie XP sie jakos zdewaluował. ja proponuje clouta + hp i wszyscy beda szczesliwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
to juz sam bnie wiem :P hvj tam cos wybiore ale jak faftaq napisal ze z HP to juz sam nei wiem co wybrac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
luz, nie bedzie takiej wielkiej roznic. to nie jest sprawa zycia lub smierci. efekt koncowy bedzie porwonywalny jak wezmiesz xs i mono, albo HP+jablko itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
e tam zdewaluował... po prostu po latach codziennych tysięcy postów na jeden temat nawet Angelina Jolie zbrzydnie
a stack jak stack... miło kopie a to jest najważniejsze...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mi nie podchodzi. mialem dwa podejscia. dla mnie cos tam jest nie tak... ale to moja prywatna opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
a jezeli bym sie zdecydowla na clout + hp to dawkowanie moze byc takie:

dt
przed treningiem hp po treningu clout
nt
naprzemian clout z hp w porze treningu
?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

____________OBWODY :P

Następny temat

Monohydrat (zjesc czy sprzedac)??

WHEY premium