SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v czy tarcze

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8796

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Jest u mnie w miescie klub mtb w ktorym mamy troche sukcesów :D:D ja w nim nie jezdze ale znam wszystkich i sie kolegujemy :P i fajnie tak potestowac górnopółkowe sprzety :P

Zmieniony przez - Scar86 w dniu 2008-01-28 15:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Oczywiście, że Vki mają większą moc niż BB7 200mm

A co to za miasto, że macie tam samych mistrzów świata aha to Ty tam nie jeździsz, spoko

no_fear zgodzę się że w większości Vki lepsze od mechaników Moja jazda jest nieco w innym terenie, lubię strome zjazdy, na często mokrym podłożu. Wiadomo jak Vki reagują na wodę, druga sprawa ciężko było mi zestawić Vki z obręczami 40mm, dlatego się przesiadłem na tarcze i jestem bardzo zadowolony, zarówno z siły jak i niezawodności

Zmieniony przez - Hamster83 w dniu 2008-01-28 15:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
wiesz co z takim drwieniem to se mozesz do kolegów albo mamusi gadac ... Ty nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem tak jak to w szkole ucza pokaz mi gdzie ja napisalem ze V-ki maja lepsza siłe hamowania od BB7?? to ci oddam moj rower ...oto jeden z naszych zawodnikow se poczytaj panie niedowierzajacy>> http://rybnik.naszemiasto.pl/wydarzenia/680736.html <<
A to ze ja nie jezdze w klubie nie znaczy ze tego nie umiem robic czy cos... wiesz niektorzy nie musza nic innym udowadniac i do dego zeby jezdzc na rowerze czy miec stycznosci z takimi ludzmi i sprzetami nie trzeba nalezec do klubu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
co do arta to nie wiedziałem ze siostry pyrgies maja brata :p i proszę nie klucicie sie w topicu bo po co :0) ja chyba pozostanę przy v bo na tarcze mnie normalnie nie stać niedługo kończę szkole i po maturce jakaś praca i może kredycik na rower :p wtedy tarcze raczej ale na razie pozostanę przy starych dobrych v-kach

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
4X, DH, FR itd

przy walnietym kole z vka nie pojedziesz dalej, z tarcza tak (uogolniajac)

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Peace man, relax przyjacielu To jest tylko forum, trzeba brać ludzi i ich wypowiedzi na miękko. Przychodzisz tutaj, piszesz nam jakich to nie masz znajomych, krótko mówiąc przechwalasz się. Ta wypowiedź z BB7 nie była konkretnie do Ciebie. Piszecie tak jakby tarczowe mechaniki to było jakieś zło, które nie hamuje, nie działa i w ogóle. Prawda jest taka, że dobre mechaniki są lepsze od każdych V-ek (nie biorąc pod uwagę ich wagi) a nawet słabych hydraulików. Kolejna ważna sprawa to ta o której pisze Zaborek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 945
Dobre V'ki takie jak LX czy Xt.Hamują lepiej niż jakieś BlackBox,Octane itp.Ale znowu można kupić używke hydraulika za 150++ i sam przód hamuje Ci za 3 hamulce.
Jeśli ktoś nowy kto nie ma techniki jazdy to polecam tarcze,bo nowi zawsze koła centrują.
Jeśli ktoś jeździ amatorsko ,ma technike to V'ki mogą się sprawdzić.
Jeśli ktoś jeździ zawodowo to tylko hydrauliki.
Wyżej wymienione dotyczą FR,streetu.
PS:Mój wczorajszy zakup 143zł za hydraulika stan idealny
http://www.allegro.pl/item301574601_shimano_deore_br_m555_tarcza_xt_bdb_stan_tyl.html

Zmieniony przez - Mirage Pl w dniu 2008-01-28 19:07:27

Szpecjalista ;]
Freeride/downhill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
zaborek uogólniając, poczytaj o starcie BM Poznań 2006

Ja jeżdżę na V-kach, ale jak jest błoto a ja zjeżdżam, zawsze myślę, że trzeba by zainwestować . Jeśli jest sucho, uważam, że jak na moje "wyczyny", V-ki wystarczą.

P.S. Coś mi się nie chce wierzyć w podobną wagę V i tarcz. Niech mnie ktoś przekona .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-01-29 09:55:09

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Jesli do wagi vki doliczymy klamke , linke ,pancerz to waga sie zblizy do hampla tarczowego. Oczywiscie zalezy o jakich hamplach mowimy , są takie vki ktore nawet z tym calym zestawem beda 3krotnie lzejsze

Zmieniony przez - tomek_w w dniu 2008-01-29 10:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Luzno Peace Bracie !! Poprostu nie lubie jak ktos mi mowi ze mało wiem a mnie nie zna ... no a z tymi znajomymi to tylko chciałem potwierdzic moja argumentacje ze jednak mam pojecie o tym co robie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

poziom KZM

Następny temat

silownia + plyometryka ?

WHEY premium