SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

unia europejska

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
No wlasnie,juz niedlugo bedziemy w umi.Czy odzywki zdrozeja czy stanieja?:Dmusze wiedziec czy zapasow nie zrobic)

Born to be big

Born to be wild

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
powiem wam ze lepiej nie ryzykowac i nalezy zrobic spore zapasy,olimp powinien dawac z tej okazji suple na kredyt

Born to be big

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem beda tansze :).Zniesiona akcyza, latwiejszy dostep do produktow europejskich, wieksza ilosc firm odzywkowych na polskim rynku.

Byc moze gadam glupoty, zobaczymy ;)


McRaYvEn
"Nikt nie moze cie zranic bez twojej zgody" Eleonora Roosvelt


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-01-28 22:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3616
I ZNIKNIE SZAJS.

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Moim zdaniem stanieją - w końcu bariey celne zostaną zniesione, surowce będą tańsze
Ale najlepiej w temacie orientować będzie się sam OLIMP lub Sonbaty

Mniejszym producentom z innych krajów europejskich będzie łatwiej wejść na nasz rynek, proces legistlacyjny dla nich będzie prostszy
Więc możemy spodziewać się też nowych producentów do tej pory nieznanych u nas

Swoją drogą ciekaw jestem ekspansji OLIMPa na kraje europejskie po naszym wejściu do UE


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH. "

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
IMHO nawet jak beda mialy zdrozec/staniec to niebedzie to proces jednodniowy - taki proces musi potrwacale zgodze sie z Mc ze powinny staniec - bo malo produktow jest wytwarzanych z polskich surowcow - wiekszosc jest sprowadzana, czyli jesli znikna bariery celne to powinno staniec - ale czas pokaze




NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
..::Oby Wam się dobrze działo, a że działo to armata - to by Wam się armaciało::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3616
CO ZROBIĄ NIE KTÓRZY "PRODUCENCI" Z BETRONIARKAMI?

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
Dokladnie napewno wejdzie duzo nowych firm do Polski co stworzy konurencje wieksza...a jak wiemy czym wieksza konkurencja tym nizsze ceny dla nas...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
A ile % jest podatku w unii na suple ?




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie ze podatek skoczy :/


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LOL jaki podatek ?
Przeciez kazde panstwo ma swoje podatki.
My mamy liniowy CIT dla firm, a dla przecietnych obywateli pit'cik :P
Vat na produkty mamy zdecydowanie wyzszy od unijskich i o to rowniez sie gryza :P (nie wiem czy vat jest na suple)

Wysokosc podatkow jest uzalezniona od wielu czynnikow i kazde panstwo ustala je w zaleznosci od kierunku i polityki rzadzacych ;)




McRaYvEn
"Nikt nie moze cie zranic bez twojej zgody" Eleonora Roosvelt

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-01-29 10:01:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Na suple jest Vat 7% a w Unii być może będzie wyższy. Poza tym np. w Niemczech ceny supli w markach były ok., ale po wejściu Euro skoczyły w górę prawie dwukrotnie. Naprawdę ciężko przewidzieć co będzie, poszerzenie Unii sprawi że do Polski będzie mogło wejść więcej firm, ale niektóre badania nie będą już wymagane w Polsce (bo niby będą już robione w UE) i może trafić sporo taniego chłamu, podrzędnych firm niemieckich lub holenderskich, które nie trzymają składu.
A jak będzie z cenami, zobaczymy, na razie nie mam na ten temat zielonego pojęcia.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowosci

Następny temat

Dieta wysokotłuszczowa

WHEY premium