SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor - pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
Witam, pytanie skierowane tylko do doświadczonych.
w walce z gino endokjrynolog rok temu zalecił mi kuracje 1x 40mg undestory i 1/4 tabletki clostylbegyt dziennie, po polrocznej przerwie znowu zalecił mi takie dawkowanie z tym,ze moge brac undestor 2x dziennie(przez 6 miesiecy).
Pytanie 1: jak sprawic ,żeby wiecej undestory sie wchłaniało? popija tłuszczami czy przegryzac go przed połknięciem czy jak?
pytanie 2: przeczytałem ze możliwe jest łysienie po undestorze, rozmawiałem o tym z lekarzem i powiedział ,ze to tylko i wyłacznie genetyka z tym ,ze u mnie w rodzinie nikt nie jest łysy a u mnie po tej kuracji pojawiły sie straszne zakola, co z tym zrobic? jak to zatrzymac? czy brac undestor i jeszcze do tego cos co zbije enzymy które wpływaja na łysienie? jezeli wogole takie są
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
dobra wlasnie wrocilem , od innego endo bo z androkrynologiem to ciezko u mnie, stwierdził ,ze nie mam ginekomastii i ta kuracja nie ma sensu, undestor moze spowodowac dalsze łysienie itp..
także ten... rozpier**ala mnie ta służba zdrowia !

Zmieniony przez - yo5 w dniu 2014-04-24 20:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Na lysienie nie ma raczej leku;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
jest , związany z DHT ., jak pisałem prosze o wypowiedź tylko ogarniętych w temacie, zeby spamu nie robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Owszem możesz zbić DHT aby ograniczyć(albo przyhamować maksymalnie efekt gubienia włosów) ale o ile mnie pamięć nie myli nie wyjdzie Ci to na dobre, spadnie samopoczucie libido itd (mogę się mylić) więc nie wiem czy jest sens włosy i tak Ci na starość wypadną, a skoro aż tak bardzo boisz się utraty włosów to odłóż syntetyczne wspomaganie się teściem i po kłopocie...

I z tego co wiem to tłuszcze raczej spowalniają wchłanianie czegokolwiek z przewodu pokarmowego, najlepiej będzie chyba na pusty żołądek

Zmieniony przez - Pablus21 w dniu 2014-04-22 12:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
czym najlepiej to zbijac? ale ja chciałem brac cos na dht podczas kuracji undestorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
osobiście zbijanie dht przy tak krótkim estrze mija się z celem, wątpie aby aż tak bardzo podniósł CI poziom dht, że wymaga to jego zbicia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
a jakie badania należy wykonac by to sprawdzic? , wiesz endokrynolog mowil ze undestor nie ma na to wpływu, ale z doświadczenia wiem ,ze lekarze wszystkiego też nie wiedzą, dlatego myslalem zeby sie jakos zaasekurowac przed tym cyklem, a może brac sam 1x 1/4 clomidu dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
po jaki h** chcesz clom brać ?? to nie są cukierki które można od tak sobie brać, każda forma testosteronu konwertuje do DHT (z tego co mi wiadomo), jak już pisałem skoro boisz się łysienia to odstaw syntetyk kup jakiś boster dobry i tyle, albo ścinaj się na kilka mm, a skoro już się na to zdecydowałeś to miałeś świadomość, że prędzej czy później wystąpią skutki uboczne (w mniejszym lub większym stopniu) i nie da się ich uniknąć można tylko spowolnić ten proces, i zostaw DHT w spokoju pomimo, że powoduje łysienie, trądzik itd to dość ważny hormon, i wszelkie ingerencje omawiaj z lekarzem bo za pół roku założysz temat "moja fajka jest miękka co zrobić??"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
czytasz co pisze w pierwszym poscie? nie biore tego od tak se, endokrynolog mi to przepisał na gino .
nic nie mowil mi o skutkach ubocznych zwiazanych z łysieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
nie kumam, na gino zapisał Ci teścia ?? to ja już się poddaje, albo muszę się dokształcić bo od kiedy gino leczy się teściem ?? raczej czymś co zablokuje/obniży poziom estro (ew. progesteronu), chyba że to lipo a nie gino, tak czy siak na chwilę obecną ja się poddaje niech sie wypowie ktoś bardziej fachowo, może przy okazji wytłumaczy jak teściem leczyć gino, które powstaje od nadmiaru estrogenu w który z kolei konwertuje testosteron (czy jakoś tak)

Zapytam jakie masz bf i wage/wzrost/wiek ??

Tak czy siak idź do lekarza który Cie prowadzi i niech on myśli co zrobić z wypadającymi włosami jeśli to aż tak bardzo Ci przeszkadza, ja mam placek na czubku głowy, zakola i żyję, dodatkowe pkt do seksapilu po prostu krócej się obcinaj i po sprawie...

Zmieniony przez - Pablus21 w dniu 2014-04-22 21:08:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
po prostu lubie miec wszystko pod kontrolą, 1/4 clomidu jest na obniżenie estro ktore teraz mam dosyc male i w normie, a undka mi przepisał bo mam w granicy ale nadal niski testo. powiedział ze łysienie tylko genetyczne moze byc ale wiem ,ze nie do konca i juz głupieje z tymi lekarzami bo każdy co innego mi pierdo...li X)
btw. ma ktos kontakt z takim userem jak HERMAN ? pamietam ,ze on w cholere ogarniał w temacie ale na forum nie potrafie go znalesc?

Zmieniony przez - yo5 w dniu 2014-04-22 21:17:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol - czy nadaje sie pre contest?

Następny temat

Co polecicie na redukcję? Pomóżcie wybrać.

WHEY premium