SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Undestor

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3113
Czy ktos z Was slyszal o preparacie "Undestor" ? Zawiera 40 mg testosteronu / tab. Interesuje mnie, czy gdybym przyjmowal 120 mg/24h przez ok. 1 miesiac, to czy bardzo wplyneloby to na moj "wewnetrzny" testosteron ?

Abdenago

pzdr,
Abdenago

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Jest to preparat o działaniu androgennym zbliżonym do testosteronu propionicum.
W takich dawkach, o których piszesz nie naruszy twojej gospodarki hormonalnej, ale niestety jest to steryd skuteczny dopiero w dużych dawkach. Nawet dawka 200mg dziennie jest za mała aby osiągnąć przyrosty masy i siły. Duże dawkowanie wymuszone jest tym, ze środek ten działa w organiźmie tylko przez kilka godzin.
Aby osiągnąć dobre rezultaty trzeba przyjąć 280-320 mg dziennie, a ta ilość ma już niestety wpływ na produkcję hormonalną twojego organizmu.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 379


tak...

--->aluke<---

--->aluke<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile?????? 300mg dziennie Nie jaki ralf napisal co innego
ze wystarczy 120mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 118
mi lekarz przepisal 40mg undestoru dziennie na pobudzenie mojego organizmu do wiekszej produkcji tego hormonu gdyz mam go zbyt malo.male dawki pobudzaja a duze blokuja produkcje.mysle ze taka dawka jak proponujesz nic ci nie zamiesza w garach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij od niskiej i patrz jak na Ciebie dziala, niktorzy widza efekt i na 120-160mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ja również proponuje zacząć od niskich znam osobiście pana który na dawkach 80-120 mg dziennie w 8 tygodni zrobił 15kg

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wstrzyknięcia z oleju.

Następny temat

Genabol / Ganabol (boldenone)

WHEY premium