SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uderzenia ,,z dyni''

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
Moze masz racje Kicius.
W sumie to jakis leszcz byl bo po tym jak niefortunnie potraktowal mnie z glowy (pochylilem sie odruchowo i uderzyl mnie w czolo nosem ) i dostal slabego strzala na twarz zaczal mnie przepraszac tlumaczc sie ze nie ma nic do skejtow (nie wiem o co mu chodzilo bo skatem raczej nie jestem)
No i nie przecze ze dobrze wykonana, taka zgrywka moze zakonczyc walke. Ale mysle ze nie ma sensu teoretyzowac bo i tak wszystkie akcje na ulicy zaleza od zbyt wielu czynnikow.

Pozdrawiam

2 many friends 2 close, you may collapse from the overdose...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
Fajnie jest pociagnac komus z banki Za***iscie skutecznie jest zaczac od banki a dopiero potem jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Bardzo dobra technika w kombinacjach, na treningu (MT) czasem sobie ze znajomym trenerem bijemy... Jako na wejście może być - ale lepiej czymś poprzedzić. Niemniej jak coś - wolę strzelić z kolana w głowę - efekt dużo lepszy...

/Staying alive is the primary reason why you should never give your opponent chance to defend himself. Be quick and brutal! When you use a knife, it's for one purpose only - to kill the enemy!

SZUKAJ: HTTP://www.google.pl ROZMAWIAJ POPRZEZ INTERNET VoIP!: http://www.skype.com 

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Kazdy kto czytal ksiazke Stanislawa Grzesiuka pt "boso ale w ostrogach" na pewno wie jak bardzo jest to skuteczne uderzenie...

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarl ten nie zyje..."

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
KUMEK : Skad Twoj podpis jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Z jakiegos filmu (polskiego)

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarl ten nie zyje..."

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
W Psach bylo 'a kto umarl ten nie zyje' ale tylko tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Kumek,a jakie tam są opisy treningu tego uderzenia z główki...on to chyba trenował uderzając powieszone palto,o ile pamiętama w "5 lat kacetu"Grzesiuk tez opisuje kilka akcji,w ktorej wykorzystywal walnięcie głową...ciekawe,czy to tylko fikcja literacka...

Zycie mnie juz nie bawi
"Nie wierz nigdy kobiecie"
* * *
"FIRST POSITION,AFTER SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Co do skuteczności użycia dyni, widziałem na żywo na ulicy dwa strzały:

jeden otrzymał mój pijany kolega Seban, podczas solo z gościem (w roku 1992, ech łza się w oku kręci...)wymienił kilka punchów i glanów, tamten zaczał wymiękać, bo ostatni kop był w okolice jaj i wtedy dość szybko doskoczył drugi i zak... Sebanowi z zamachu z dyni... brrr aż chrupnęło. kolega stracił obie jedynki i miał rozkwaszony nos
Drugi przypadek miał efekt zgoła odmienny, bo łysy gość który uderzał jekiegoś leszcza (nie znałem ich), trafił w zęby i rozciął sobie czoło a tamten się zaśmiał i poszedł, bo łysego koledzy odciągnęli żeby sobie dalszej krzywdy nie zrobił... Może byc więc różnie, czyli walić trzeba umieć.
Jako szczyl trenowałem kiedys wersję 'za szmaty i z dyni z półobrotu' - zawijasz głową z boku i od dołu, jest dynamika i mniejsze ryzyko uchylenia się przeciwnika i w konsekwencji złamania własnego nosa o jego czoło. Ale to jest mocno niehumanitarne, bo jak dobrze zadasz z karku i masz twardy łeb, to nieprzygotowanego gościa można strasznie uszkodzić. Był kiedyś w Łodzi przypadek śmiertelny, pamiętam. Chlopaka 15 lat wciągnęli do bramy żeby zabrać kurtkę, dostał głową od zakapiora i nie przeżył... Ostrożnie z tym waleniem z bani...

>>What now? I tell you what now. Now I'm gonna call a couple of pipe niggers with a pair of pliers and a blow torch. They will get Mediaeval on your ass! You hear me now, hillbilly boy!?<<

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2526
Też byłem kiedyś przy "Akcji Dyńka".
Koleś nadział się na wystawiony łokieć.
I po zawodach.
Czas starcia: 3 sekundy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOSZULKI BJJ FIRMY REBEL

Następny temat

COMBAT 56 w Lublinie

WHEY premium