SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tyłeczek, cycuszki i inne sprawuszki :p

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10002

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Kobieta

Wiek

24

Waga

43

Wzrost

164

Cel treningowy

Mięśnie, wyszczuplenie

Staż treningowy na siłowni

1

Uprawiane inne sporty

Rower, spacery, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Tak

Dieta

staram sie jesc zdrowo

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Jedna noga krótsza o 0.5 cm

Zażywane suplementy

Nie

Ostatnio przerabiany plan

Ie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jem sporo" No właśnie nie jesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
oj jem właśnie bardzo dużo, naprawdę. To było opisany dzień w którym starałam się jeść jak należy.
Gdybym opisała wczorajszy dzień to nie byłoby tak pięknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ToBeFit

Co do PUSHhard, swiadoma jestem, że mam niedowagę, ale jem sporo i czuję się dobrze.


Z całym szacunkiem.. nie jesteś świadoma... i nie jesz dużo... masz tyle wzrostu co ja, a jesz tyle, ile ja pochłaniam na śniadanie...
Poskacz po dziennikach dziewczyn, zobacz, jak one menu układają, poczytaj o tym, jak ułożyć dietę (artykul znajdziesz na głownej strone, w dziale Odżywianie lub Odchudzanie).
I ostatnie: nie masz żadnych "niedociągnięć" w budowie.. jedynie źle odżywiasz ciało i nie dajesz mu paliwa (o czym np świadczy to, że szybko się męczysz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
idealnie było widać violin deformity na zdjęciach nago ze zasłoni jędymi jedynie miejscami intymnymi... domyślam się, że mam taki typ budowy i pewnie nigdy nie będę miałą takich bioder lub pośladkó jak ma kobieta o figurze gruszki lub klepsydry, ale miałąm nadzieję, że może da się jakoś rozbudować w tym miejscu mięsnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
ok np napiszę co jadłam wczoraj, dieta też będzie tragedia, bo za dużo było słodkości.
Śniadanie: 1 jajko 1 kromka ze serem żóółtym szynką, pomidorem
OBIAD GODZ 12: CHŁODNIK LITEWSKI Z 1 JAJKIEM
OBIAD GODZ 15: MAKARON Z PSTRAGIEM ŁOSOSIOWATYM, ZE SZPINAKIEM, SUSZONYMI POMIDORAMI, POMIDORAMI CHERRY, SZPARAGI, ŚMIETANKA Z ZIOŁAMI JAKO SOS.
DESER: 2 GAŁKI LODÓ
KOLACJA: 1 GOŁĄBEM Z MIĘSEM (BEZ RYŻU) W SOSIE POMIDOROWYM, 1 KROMKA
podjadanie: 1 KAWAŁĘK TORTU CZEKOLADOWEGO, GARŚĆ CZEREŚNI, MALINY
JUŻ JEST TEGO WIĘCEJ PRAWDA? gDY JESTEMW TOWARZYSTWIE POTRAFIE JEŚĆ DUŻO, JEDYNIE KIEDY JESTEM SAMA TROCHĘ TO ZANIEDBUJĘ. ALE JESTEM TEGO ŚWIADOMA I CHCĘ TO ZMIENIĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
Gdy jadłam na potęgę osiągnełam wagę 47 kg, ogólnie nie mam jakiś dużych skłonności do tycia, za pewne po tacie.
Niestety mam dokładnie coś takiego








Zmieniony przez - ToBeFit w dniu 2015-06-26 14:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a co znaczy "na potęgę"?? 2 kromki do śniadania i 2 gołąbki "z ryżem?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fit. Ja powiem tak. Ty ładna dziewczyna jesteś. Jesz mało - to fakt, a nie opinia - i pewnie to cię oddala od twojego maksimum potencjału, czyli zdrowego, szczupłego, SILNEGO i wytrzymałego ciała. ja stawiam, że ta chudość to po prostu twój wybór, taka się sobie podobasz. Masz prawo. Ale to nie jest sylwetka, która koresponduje ze zdrowym odżywianiem i sportem siłowym. Gdybyś faktycznie zaczęła solidnie trenować i jeść - jak się tutaj promuje, to nabrałabyś masy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610


tyle w temacie wagi. Masz warunki by zrobic cos fajnego ze swoim cialem. Nie kazda z nas startuje z takiego pulapu. Sluchaj dziewczyn, maja o wiele wiekszy staz i wiedze. I zjedz cos!

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież nawet na tym obrazku masz wytłumaczone - wyższa miednica, większy odstęp między grzebieniem kości miednicy a krętarzem kości udowej - zagłębienie. Tam nie ma mięśnia, który można wyrobić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii

Następny temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

WHEY premium