SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trzeci cykl na kreatynie, kiedy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
Witam. Przez cały sierpień nie ćwiczyłem. Zaczynam od września i mam ułożony już nowy trening i dietke na mase. Chce zrobić sobie trzeci cykl na kreatynie. I mam pytanie czy lepiej odrazu we wrześniu jak rusze z treningiem ją wziąć czy troche poczekać ? Dobry będzie jabłczan? Brałem już raz mono i raz jabłczan. Mam jeszcze mass xxl i mogę dokupić tauryne jeśli by pomogła.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 17

Waga: 80

Wzrost: 185

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : cm3 trec, mono z universala

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -

ilość dni wolnych od kreatyny: z 5 miesięcy

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: mam 2kg mass xxl

Staż treningowy: 1.5 roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
Ok. To wezme to tcm i zrobie jak pisałem, czyli przed treningiem mono po tcm, a w dnt rano tcm. Jak braknie mono to samo tcm będę brał. Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
lepiej pocwicz wrzesien na sucho.
zrob treningi wprowadzajace itp
i pozniej rusz z pelna para.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Jestem w podobnej sytuacji (sierpien bez silki) i z pomoca tego dzialu ustalilem, ze pierwszy (drugi ogolnie) cykl po wakacjach zaczne od mono, pozniej inne suple (najpierw tydzien zaaklimatyzowania, polapania nowego treningu i ulozenie diety). Mysle ze taki tydzien, nawet dwa na "sucho" po miesiacu przerwy to dobry pomysl, pozniej dopiero cykl.
Jablczan bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
Dzięki za konkretne odpowiedzi :) zrobię sobie ten tydzień dwa z nowym treningiem, bo już tydzień go robiłem zobaczyć czy dam rade cały dobrze zrobić. To przez dwa tygodnie wrócę do formy i ruszę z jabłkiem. Dzięki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
Mam jeszcze dwa pytanka. Zostało mi z poprzedniego cyklu z 1/3 puchy 500gram mono z universala. Czy jeśli na cykl dam TCM z olimpu i mass xxl jako uzupełnienie diety to dorzucić to mono co mi zostało? I czy do cyklu dokupić np tauryne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
mozesz dorzucic.
tauryny nie kupuj.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
Ok. A w jakich dawkach i kiedy to mono dać ? Bo jabłczan bedę bral w dt przed i po treningu a dnt rano na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mialem to samo. Pracowalem przez dwa tygodnie i nie mialem dostepu do silki, wiec miesiac przecwiczylem na sucho, na starym planie i jade cykl od 1 wrzesnia na zupelnie nowym. Nowe bodzce, nowe wzywania i mam nadzieję, oczekiwane przyrosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
zamiast ktorej porcji jablka mozesz dac porcje mono.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
ja już na starym nie będę ćwiczył bo za długo już go ciągnąłem i wrzuce powoli nowy :) to na lepsze wyjdzie jak złącze to mono z jabłkiem czy lepiej by było samo jablko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
nie bedzie wiekszej ronicy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl!pomoc

Następny temat

CM3 - dawkowanie dla osób pracujących

WHEY premium