SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening przedramion

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
vairus odbijam. a co to ze jest przed blokiem przeszkadza? ja chodzilem na plac zabaw przed podstawówką

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Zle mnie zrozumiales.
Codziennie kolo niej przechodze i jakos nie wpadlem aby wykorzystac ja do tego cwiczenia...skleroza nie boli tylko za duzo kosztuje. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
aaaa to idz teraz

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
jeżeli w piasku ciężko to włóżcie ręke do nawozu sztucznego

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Gambit
W tym problem, ze niektorzy twierdza, ze tylko piecze i boli chwile po treningu,ale nie rosnie. Ale tez uwazam, ze cos musza dawac.

Panowie nie spamujcie

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Zdecydowanie poronione ćwiczenie.Chyba,że dla kogoś z imadłem w łapie. Jak ktoś robi serie po kilkanaście powtorzeń w tym piasku no to dla mnie jest wykur****y. ja np za mocno nie popierdze przy tym cwiczeniu ;) 4x20 powtorzeń ugniania nadgarstków nachwytem,podchwytem i na koniec zwijanie. Po takim treningu ciężko cokolwiek napisać na klawie :PP Po treningu poobracajcie np pustą butelką,tak jakbyście cwijali.Niezła faza:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu treningu

Następny temat

Jak uwypuklic kostke na brzuchu?

WHEY premium