SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening metoda 5x5-->ocena;)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Przerwy około 3 minut. Ja ogólonie jestem za skracaniem przerw miedzy seriami ale tylkow okresie tzw. przygotowawczym ogólnym. Przysiad możesz robic troszke płyciej niz pokazany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 950
ok dzieki

Trening na tym planie mialem zaczac od 7 stycznia ale jednak zaczynam od dzisiaj

pzdr i udanego sylwka

EDIT: wlasnie jestem po pierwszym treningu...wydaje sie calkiem fajny ale napewno nie bedzie lekko.
Odrazu mam pytania:
W przysiadach 1/3 3x3 - jakim ciezarem je wykonywac( % )? Dzis wykonalem je tym samym ciezarem co ostatnia seria zwyklych przysiadow wiec 75% .
Mysle aby zawsze wykonywac je tym samym ciezarem co ostatnia seria zwyklych przysiadow.



Zmieniony przez - KoKoBe w dniu 2007-12-31 14:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Zeby to ćwiczeni miało sens należy używac obciążenia wiekszego niz pełny przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 950
ok na kazdym treningu te przysiady 1/3 robic z takim samym ciezarem czy starac sie zwiekszac ciezar z treningu na trening o np 2-4kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
1/3 z progresja, ja bym póki co nie zwiekszał ciężaru to zależy na jakich będziesz ćwiczył w porównaniu do przysiadu pełnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 950
ok;) ...tzn progresja ma byc z treningu na trening czy z seri na serie;)?

...tzn powiedzmy, ze pierwsza seria 90kg druga 95 trzecia 100?
czy tak iz w poniedzialek 3serie po 3 pow z takim samym ciezarem a dopiero przy nastepnym treningu zwiekszac ciezar ?

dzis mam ostre zakwasy po pierwszym treningu na tym planie ale tylko na nogach...na klacie zero hehe
Edit: na nogach i posladach hehe

Zmieniony przez - KoKoBe w dniu 2008-01-01 20:34:56

Zmieniony przez - KoKoBe w dniu 2008-01-01 20:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
progresja w jednym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 950
ok ...czyli robic np 3pow ---> 90/95/100 kg.
i z takimi ciezarami w kazdym treningu czy co trening lub 2 zwiekszac progresje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Siady 1/3 robiłem po cięzkich siadach i robiłem 3x3 na stałym ciężarze. Zaczynałem od obciążenia rzędu 95% maksa w pełnym siadzie i co tydzień po 5kg dokładałem. Trochę płytsze te siady 1/3 robiłem niż na filmiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
KoKoBepodja maksa w przysiadzie albo rób 1/3 ciężarem 105-110% ciężaru na pełnym przysiadzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKIE KLUBY ARMWRESTLINGOWE

Następny temat

Dziwny plan

WHEY premium