SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening masa+siła PYTANIE ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
Plecy+biceps
Klata+triceps
off
Nogi
Barki
off
off

dobra chłopy niech wam bedzie wziołem do siebie dopompowania nie bedzie, ten układ mi odpowiada MOREPOWER mi to zaproponowal na poczatku i mi pasuje, wiec... juz jestesmy w domu cwiczen za duzo ok, 3cwiczenia po 4 serie dobierzcie mi takie zebym konczac trening czuł ze dałem z siebie wszystko zeby zgrzac miesien solidnie, oby te cwiczenia tylko nie byly na malych ciezarach bo raczej ich nie poczuje i teraz tak jesli chodzi o plecy priorytetem ma byc ich szerokosc, jesli chodzi o klate to -góra klaty i szerokość(raczej rospiętki moze na ławce skos dodatki?) jesli chodzi o biceps zauwazcie ze zgrzalem go dopiero po takich cwiczeniach j.w. (w sensie zgrzalem i mam zakwas do dzis) ewentualnie ostatnie przekręcane do wyrzucenia a triceps chyba juz mi sie przyzwyczail trzeba zmienic ale z uwzględnieniem francuza. Poza tym chlopaki napisalem ze biceps jest po plecach nie na odwrót nie doczytaliscie sie ze sie pomylilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Ale na poczatku przyrosty sa dosc szybkie czyt. w 12 mies spokojnie dochodzisz z 30 -> 38 (przy dobrej diecie oczywiscie i madrych cwiczeniach). Ja zaczynalem z 33cm i 79kg wagi i do 38 doszedlem w ok. 8 mies ;). A gdyby nie moje liczne przerwy w treningach to zapewne mialbym niewiele do 50 w lapie ;>

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
tak jasne mialbys 50 och jaka szkoda ze przerywales treningi heh a ja bylbym pudzian gdybym sie sluchal ciebie ;) wejdz sobie w dzial doping i zobacz jak chlopaki maja po 45 srednio a jak jada to mi nie pier... takich farmazonow bo zycia nie znasz ;) nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
No to maja pecha :> Kilka lat temu zrobilem sobie w ramach testu cykl oparty na 10 amp prolo i tabsach z british dispensary i powiem Ci tylko tyle(choc nie ma czym sie chwalić), ze w tym okresie wprowadzalem nie jednego "karka" w kompleksy ciezarami, ktorymi operowalem (szczegolnie ramiona i barki) - tym bardziej biorac pod uwage fakt swoich rozmiarow - gdzie bylem daleko mniejszy od innych, tylko roznica byla taka, ze ja nie startowalem na koxie tylko ciezko tyralem wczesniej na sucho - juz nie wspominajac ze moj miesieczny cykl byl pewnie kilka razy mniejszy od tego co wiekszoc miala przewidziane na tydzien . Na dzien dzisiejszy smialo moge powiedziec, ze z dobra dieta (+ suple w pozniejszym etapie) spokojnie mozna dojsc do tych ~48 w ramionach, co w najblizszym czasie bede staral sie udowodnic.

Btw, bez obrazy ale nie p**** o znajomosci zycia bo wiele juz w nim widzialem/robilem i wyciagnalem dobre wnioski.

i w dalszym ciagu twierdze, ze skoro masz po 4 latach 38 w ramieniu to znaczy ze sie opier****es za bardzo przy cwiczeniach

Pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-04-08 13:41:09

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
no jak prolo rozłozyłeś na miesiąc 10 ampół to rzeczywiscie stężenie miałeś kosmos ;) nie dość ze tylko 10 to jeszcze przy stężeniu 100mg nie no super xD na przyszłość sie nie kalecz ;) pozdro ziomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
no jak prolo rozłozyłeś na miesiąc 10 ampół to rzeczywiscie stężenie miałeś kosmos ;) nie dość ze tylko 10 to jeszcze przy stężeniu 100mg nie no super xD na przyszłość sie nie kalecz ;) pozdro ziomek i małe sprostowanie - 39 teraz przy suplach bo wiesz kiedys przychodzi ten stop no i jesli juz tak dajesz to wrzuć zdjęcia bo pogadac to sobie kazdy moze ;)

Zmieniony przez - karah_133 w dniu 2010-04-08 14:04:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
To byla dawka testowa, nie chcialem zasyfic organizmu, tylko sprawdzic o co tyle szalu , a stezenie 200 na strz. co 5 dni = 4 tyg. :) Co do zdjecia - masz w moim avku (choc jestem na nim nieco mniejszy :P lecz na nieco lepszym bf), a jesli za malo, to tu masz moj dziennik w opisie tematu sa strony na ktorych sa zdjecia + 1sza strona.:

https://www.sfd.pl/drwycior__W_domu_tez_mozna..._nowe_foty_str._6,10,11,13-t543943.html

Ps. Po kilku latach przerwy (co prawda zdazalo mi sie wyrwac na kilak tygodni i pocwiczyc) od stycznia tego roku mocno sie zabralem do roboty i jak narazie idzie pieknie ;)

Pzdr


Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-04-08 14:13:45

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
prolo jest w 1ml/100mg to jak walililes 2 na raz co piec dni wychodzi 3 tyg ;) na fotach troche chłopa jest fakt ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Sorki faktycznie 20 dni, 2 fiolki do strzykawy 2ml szly.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Ehh. Przecież ci napisałem tam potem, że się najzwyczajniej w świecie pomyliłem przy tym pierwszym rozkładzie[a że pisałem na szybko, to nie zauważyłem błędu], co nje? Tzn. w sumie sam rozkład jest dobry, jeżeliby zamienić kolejność.

Nogi
Klata+triceps
off
Barki
off
Plecy+biceps
off

Teraz będzie ok...


Co do szerokości pleców....



Technika wykonania ćwiczeń-zważaj na negatywną faze powtórzenia, czasami przytrzymuj napięcie mięśnia przez chwile, tego typu rzeczy. To lubi szerokość pleców.


Trening oparty na jakimś podciąganiu najlepiej oczywiście szeroko do klatki+wiosłowanie sztangą podchwytem+przenoszenie hantla[jeżeli potrafisz na tym ćwiczeniu wyczuć motyla], a jeżeli nie to swoista wariacja tego ćwiczenia na maszynie-czyli ściąganie drążka wyciągu[na wyprostowanych rękach, tak, żeby głównym mięśniem pracującym był motyl, a nie triceps, który tak czy siak będzie pracował stabilizująco].


Przy podciąganiu nachwytem przydałaby się porządna progresja, czyli przywiązywanie sobie ciężaru. MC może być do treningu pleców albo nóg i z nimi wtedy zrobisz prostowniki.


Priorytet góra klatki-Zacznij od wyciskania hantli na skosie górnym, potem możesz zrobić pompki na poręczach, wyciskanie hantli z supinacją, ewentualnie niechże będzie to wyciskanie sztangi, potem rozpiętki na skosie górnym. Pierwsze ćwiczenie z porządną progresją.


Na zmęczony już po klatce triceps w sumie nie trzeba tyle dowalać[na zmęczony biceps po plecach zresztą też]...Ogólnie-nawet czasami kwestionowałbym stosowanie heavy wielostawowca na triceps ale jak masz siłe to możesz. Zacznij od docisku, wycisku wąsko, pompek na poręczach tricepsowych, a potem francuz. Bez ciężkiego heavy cwiczenia-francuz zza głowy[ja zawsze proponuję leżąc, bo wtedy łatwiej zachowac technike] jako pierwszy, ciężka izolacja, potem prostowanie ramion na wyciągu z linkami[rozszerzaj dłonie, jakbyś coś rozrywał,w dolnej fazie ruchu].







I skończcie już dyskusje o dopingu-to nie jest odpowiedni dział. Jak chcecie porozmawiac o tych sprawach to dział doping albo priv. Nie tu miejsce do takich dyskusji.


Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-04-08 14:41:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl wazne (POMOC)

Następny temat

Jedno pytanie- klata

WHEY premium