SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening marzeń

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
eheh, a miałeś taką sytuację ?? straż miejska to chyba nie bo to policja ma prawo cie zwinąć tylko, straż miejska nie ma takich uprawnień, ale to już zależy czy kumaci są czy nie, do nas na boisku kiedyś podeszli ale zobaczyli sprzet i torby że leżą i skumali że nie mają tu czego szukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1346
Miałem taką sytuację. Straż miejska sie przyczepia do wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1085
kosa to co nie wykonujesz wszystkiego przez 1,5h na maxa?:D ja tak robie:PP a dla mnie to kazdy trening jest wymarzony:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
"kosa to co nie wykonujesz wszystkiego przez 1,5h na maxa?:D ja tak robie:PP" za dobrych czasow sie robilo 2x1.5h na maxa ale nastaly chude czasy i trzeba forme zlifowac od nowa

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4389 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
kosa KK możesz mi powiedzieć, czy są duże róznice między Karate Kyokushinkai a Karate Oyama, i możesz mi wymienić te generalne różnice ?? Oglądając filmy różne ze sparingów to mam wrażenie że karate kyokushin to twardy styl, mocniejszy i chyba lepszy niż oyama karate ?? ale póki co to jeszcze się na tym nie znam. Objaśnij mi trochę na co duży nacisk się kładzie i ogólnie jakieś przydatne informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
kosa KK możesz mi powiedzieć, czy są duże róznice między Karate Kyokushinkai a Karate Oyama, i możesz mi wymienić te generalne różnice ?? Oglądając filmy różne ze sparingów to mam wrażenie że karate kyokushin to twardy styl, mocniejszy i chyba lepszy niż oyama karate ?? ale póki co to jeszcze się na tym nie znam. Objaśnij mi trochę na co duży nacisk się kładzie i ogólnie jakieś przydatne informacje. sorry ale to ja się pytam, wysłałem tekst z konta brata!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Teoretycznie Oyama jest lepsze od Kyokushinu poniewaz jest konkurencja z uderzeniami na twarz ale patrzac na liczbe klubow i osob startujacych w zawodach z uderzeniami na twarz gdzie na 54kluby w calej Polsce w zawodach full contakt bierze udzial 24zawodnikow z 6klubow gdzie 20osob staje na podium to cos mi tu smierdzi:-] i w praktyce wydaje mi sie ze wiekszosc klubow jest nastawiona na nauke w formule walki knockdown a wiec tak jak w kyokushinie

a co lepsze mmmm wydaje mi sie ze wszystko zalezy od klubu jednak w Oyama masz nastawienie wieksze nie na przyjecie ciosu czy twardy blok a zejscie z linii ew wyprzedzenie akcji kontra i tu moim zdaniem jest to trudniejsze do nauki w pierwszym etapie treningow a co za tym idzie proces przyswajania moze byc dluzszy


jeden z zawodnikow Oyama (z jeleniej gory bodajrze) studiuje we wrocku gdzie zaczal trenowac kyoku i reprezentowal wroclaw na MP seniorow zdobywajac wiemistrzostwo polski-jakis czas pozniej zostal mistrzem polski w oyama przegrywajac z zawodnikiem u ktorego w klubie trenuje sie uderzenia na twarz

moral z tego jaki? trenuj w obojetnie jakim byle by dobrym klubie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
wielkie dzięki, dużo mi to rozjaśniło. Zastanawiam się nad tym czy duża uwagę mój trener będzie przywiązywał do form kata, jak na razie nie jestem jeszcze dobrze wtajemniczony i wydają mi sie one nie praktyczne, może nie nie potrzebne ale może i z czasem mi się spodobają. Muszę pogadać z tym trenerem, zaczynam od nowego roku jak wszystko pójdzie okey. KOSA KK, ty w swoim klubie robisz normalnie sparringi, w ochraniaczach na piszczele, rekawice/napiestniki ??(czego się używa??), suspenosorium, i kaskach ?? mam nadzieje że u nas też tak będzie można bo sparringi są bardzo ważne w SW moim zdaniem, dużo można się nauczyć. Bruce Lee mówił że nie ma niczego lepszego w nauce sztuk walk niż pełnokontaktowy sparring. Jeszcze raz dzięki. Musze wykupić abonament na sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Moim zdaniem kata nie przeklada sie na walke tak jak sparringi czy praca na worku/tarczy i im wiecej walk zadaniowych tarcz/workow a mniej kata tym lepiej


u mnie na kyokushin walczymy w suspensorze ochraniaczach na piszczele i opcjonalnie jak kto ma w napiestnikach

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
Zastanawiam się nad tym czy duża uwagę mój trener będzie przywiązywał do form kata,

Nie wiem jak u innych, ale u mnie w klubie gdzie mamy treningi 3x w tygodniu kata ćwiczymy tylko raz w środy(i tak wtedy nie chodzę :D bo niestety czasu ni ma...) W inne dni są tarcze, sparingi,refleksówki i "łapy trenera" Swoją drogą te łapy trenera to fajna sprawa

Zmieniony przez - kkman w dniu 2006-12-28 18:23:45

"Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej... Wtedy zaczyna się kyokushin"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

worek bokserski stojący...gdzie moge dostac ?

Następny temat

Jess Willard - największy kowboj wśród bokserów

WHEY premium