SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening indywidualny ze sztuk walk :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Witam Wszystkich!

Pisze z pytaniem czy jest tu może ktoś z okolic śląska trenujacy sztuki walk? osoba, która chciała by wyuczyc różnych technik 22letnia dziewczyne. moje propozycje to 120zł za 60min treningu. ilość treningów mozemy ustalić według wolnego czasu. może to byc nawet 5x w tyg. doświadczenie w tym temacie mam bardziej teoretyczne niz praktyczne i chciałabym tą teorie przełożyc na trening. chodzę na siłownie, kondycje mam dobrą, nie palę i tez nie piję alkoholu. Mam 60kg 170cm wzrostu.
Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny i poprzedzający sms :) 572918999

Pozdrawiam Justyna.

Jeśli w ringu jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami. To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, ktorych nie dostrzega nikt poza Toba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 112 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1315
w stopce masz niezłą myśl ale sama nie umiesz się do niej zastosować. Jak chcesz ćwiczyć to musisz ćwiczyć dla siebie, a nie dla innych. Nie przejmować się co będą myśleć inni. Prawdopodobnie nigdy nie będziesz najlepsza bo ludzi co tego pragną są tysiące więc musisz znaleźć jakiś inny cel. Nie rozumiem idei ćwiczeń indywidualnych z trenerem. To samo możesz robić oglądając filmy z youtube albo ucząc się z książki. Dopiero wtedy ktoś się przyda kto wytknie ci błędy. Nie da się wykonywać technik prawidłowo bo jaki były sens je praktykować całe życie.
tu trochę perfekcji w wykonaniu kobiecym ale na takie efekty trzeba wielu lat ćwiczeń i to nie tylko w weekendy i nie tylko z trenerem.



pozdrawiam i życzę zaparcia bo to najważniejsze w sztukach walki aby nie skończyć szybciej niż się zaczęło. Sam widziałem ile ludzi przemknęło w moim życiu związanych ze sztukami walki i trwali w nich czasami tylko przez jeden trening a tyle wcześniej się nadyskutowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
a nie lepiej iść na sekcję ?

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
nie lepiej, bo na sekcji jest sporo osob i podzial uwagi jest wiekszy, a na indywidualnych trener skupia uwage tylko na jeden osobie. :)

Jeśli w ringu jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami. To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, ktorych nie dostrzega nikt poza Toba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
ale płacisz ok.100 zł za miesiąc trenowania a nie za jedną godzinę. poza tym masz z kim sparować, wymieniać doświadczenia itp.
moja propozycja - zapisz się na sekcję, złap podstawy a potem ewentualnie możesz poprosić trenera żeby ci udzielił kilku indywidualnych lekcji. co w ogóle chcesz trenować i skąd jesteś znam kilka sekcji ze śląska to mogę ci jakąś polecić

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
wolałabym własnie wrecz odwrotnie najpierw trenowac indywidualnie by podłapać techniki, a dopiero pozniej zapisac się na sekcje juz "ogarnieta" w temacie :) jestem z katowic, ale możesz mi cos polecic może akurat mnie przekonasz. :)

Jeśli w ringu jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami. To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, ktorych nie dostrzega nikt poza Toba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
a jeśli chodzi o to co mnie interesuje, to bjj, mma i kickboxing :)

Jeśli w ringu jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami. To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, ktorych nie dostrzega nikt poza Toba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
najwięcej uczysz się podczas sparingów i zadaniówek a na indywidualnych zajęciach tego nie będzie, uderz do Bastionu, mają treningi w K-cach, pierwszy trening masz gratis więc nic nie ryzykujesz. z tego co wiem to jakieś dziewczyny też tam bjj trenują więc to dla Ciebie dodatkowy + no i oczywiście jak pójdziesz to napisz jak wrażenia po treningu

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
może i masz racje :) nic nie szkodzi spróbowac :) zdam relacje jak bylo. tymczasem dziekuję za pomoc. :)

Jeśli w ringu jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami. To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, ktorych nie dostrzega nikt poza Toba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Zawsze możesz dorzucić do treningów grupowych co jakiś czas trening indywidualny jak tak bardzo chcesz indywidualne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Fighter04 Zainteresowany?

Jeśli w ringu jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami. To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, ktorych nie dostrzega nikt poza Toba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Hahaha chodziło mi o dorzucenie treningów indywidualnych w jakimś klubie, w większości jest taka możliwość

Zmieniony przez - fighter04 w dniu 2015-04-01 14:02:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik-zbijanie wagi (woda)

Następny temat

przetrenowanie w mma

WHEY premium