SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening a skrzywienie kręgoslupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
Witam mam 18 lat
chciałbym zacząć trenować kulturystykę tak dla siebie nic wyczynowego
od dawna mam skoliozę
jakie ćwiczenia na początek na wzmocnienie mięśni które mogą pomóc przy skoliozie?
czy pompki lub wyciskanie nie przeszkadzają?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
wiem jedno, ze jak sie ma skrzywienie kregoslupa, to nie jest polecane wykonywanie "bruszkow" na ławeczce skosnej...

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
powinienes tez napisac jak duza masz ta skolioze, wiesz.. ja niby tez miałam ale taka ze trzeba sie bylo wpatrywac na rtg zeby zobaczyc

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
Na w-f bylismy w silowni. I kazdy tam mial sowje stanowisko, a pozniej przechodzilismy na inne. I w-f'ista powiedzial, ze jezeli ktos ma skrzywienie kregoslupa, to nie powinien robic brzuszkow na ławeczce skosnej, a ma przejsc do nastepnego stanowiska

to od razu prawie cala klasa sie rzucila...

/Takie cos slyszalem, masz kradam inne zdanie?

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
A Ja znam osobę, która ma 30 lat ma skoliozę, od 8 lat ćwiczy na siłowni mimo początkowych zastrzeżeń lekarza i na nic nie narzeka! Fenomen

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a moim zdaniem to wszystko zalezy jak duza jest ta skolioza. Poza tym na skolioze nie ma chyba nic lepszego jak rozbudowanie miesni pleców (czyli tez wzmocnienie ich) byle odpowiednimi cwiczeniami. Podejrzewam (bo nie znam sie na tym) ze gorzej chyba by bylo z wykonywaniem martwego ciagu.. ale to niech ci Kradam dobierze te cwiczenia

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Żeby dobrać takie ćwiczenia to trzeba się na tym znać i widzieć delikwenta. A ja co najwyżej znam takich co się znają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9544
Mozesz cwiczyc ,ale nie mozesz obciazac kregoslupa,najlepiej znajdz jakiegos ogarnietego lekarza ktory mial kontakt z silownia i on Ci wytlumaczy jakie cwiczenia mozesz robic a jakie nie, bo niektorzy to sapia ''tylko na lezaco'' itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7376
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
ja mialem skolioze odkad mialem 7-8 lat,chodzielm na basen i takie tam ale w wieku 17 lat bylem u lekarza ktory powiedzal ze wada sie poglebia i trzeba jakies specjalne cwiczenia... a ja co ? olałem to
potem zaczalem cwiczyc na silowni ot tak i po 2 latach na rutynowej kontroli u lekarza mowi mi ze wady juz nie mam
sytuacje mam klarowna - silownia skorygowala mi wade

alter ego...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to może być cukrzyca?

Następny temat

Glukozamina blokuje glukozę??

WHEY premium