SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenbolone,kto zamawia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
wlasnie wrocilem z londynu no i szykuje sie do jakiegos konkretenego cyklu,przed moim wyjazdem pamietam,ze ktos mial zamawiac trenbolone i kity do niego dla forumowiczow zeby koszty przesylki wyszly taniej,no i jest wrzesien i mam pytanie kto i kiedy to zamawia bo sie pisze na bank na to,zamierzam wystartowac w debiutach no a jeszcze troche mam czasu i przydalo by sie pare kilo miesnia wiecej,czekam na odpowiedzi od kogos co jest w temacie z ta przesylka,np.uriel
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
tak z ciekawosci wypelnij profil -> zobaczy sie co zdzialasz w tych debiutach

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
tez jestem zainteresowany fina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ciekawe....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
o decadeuco,pamietam,ze ty tez mi pisales o tym trenie,podaj mi swoj email to wysle ci foty,bo mam w dosyc duzej rozdzielczosci a niemam programu zeby je pomniejszyc i wrzucic na forum ale postaram sie to zrobic jutro
,a co do tego trenbolonu,to juz zamawialiscie?czy jeszcze zdaze sie zalapac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
mam do ciebie decadeuco sprawe,ja jestem mocno zainteresowany ze znajomym tym trenem,wiec jakbys bral tez to jest juz nas trzech muszkieterow,a to juz niejest najgorzej i mozna zamawiac,dodam ze my zaplacimy wiekszosc kasy za przesylke(tacy juz z nas mili goscie)bo nie o kase nam sie rozchodzi,(w londynie o nia trudno niejest,nieto ze my jacys bogaci idioci co od tatusia pieniazki biora,ale mniejsza z tym),co ty na to?zamawiamy?czekam na twoja odpowiedz,a no i napisz czy potrafisz to przerobic bo ja gzies zapodzialem ten artykol z fotkami jak to sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
sprobuj tego z BD jak masz kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Raczej ciezko o pewny tren u nas...pozatym za duzy wydatek...odezwij sie do Uriela moze on Tobie pomoze bo sam planuje tren brac ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ziki Zaraz będę miał tyle ofert, że skrzynkę mi zapcha!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tyz, ja tyz

Ziki Ty tma omnie nie zapomnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRO HORMONY

Następny temat

potrzebuje szybko odpowiedzi:/

WHEY premium