SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tkd-bas3

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
[slowa a.bryla]...
BAS-3 jest, uważam, systemem doskonałym i to na miarę systemu światowego. Najlepszy dowód, że te wszystkie Combaty 56 i inne są opracowane na podstawie systemu BAS-3. Cały system powstawał ponad trzy lata. Osnowę złapałem w Instytucie Taekwondo. Tam byłem szkolony na "misjonarza", czyli jak żołnierz. Nie jest to więc moje odkrycie, ja tylko zmodyfikowałem to, czego nauczyłem się u Generała Choi Hong Hi. BAS-3 opracowany był dla jednostek specjalnych, dla kadry zawodowej i oficerskiej - ze względu na skutki technik kończących, czyli trwałość okaleczeń. Ci chłopcy w końcu byli przygotowani do walki.
Generalnie, jeżeli chodzi o bojowe systemy, ludzie nie rozumieją jednej rzeczy. To, że nauczy się małpę wyjmować korek z butelki, nie znaczy, że małpa wie co robi. I to jest ten problem. Szkolenie bojowe to jest przede wszystkim szkolenie mentalne. Wszystko jest dobrze, dopóki nie trzeba człowieka ciężko skrzywdzić, uszkodzić. Bo kiedy leje się krew, gdy walczy się o przeżycie, o tętno, to kończą się żarty. I natychmiast uświadomi to sobie każdy, jeżeli stworzyć mu takie realne zagrożenie. Bo albo się ktoś do tego nadaje, albo nie. Szkolenie bojowe to nie umiejętność wkładania palców w oczy, tylko baza mentalna do realizacji zadania.

.....czyli co, bas-3 to zmodyfikowany balet!


moro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...


moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)Bas 3 niewiele ma wspolnego z tkd.
2)Bas 3 to zadna super rewelacja.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-07-29 16:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na czym polega trenig i co ćwiczy się

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bas-3 jest bardziej przydatny na ulice niz przereklamowane bjj.

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ROTFL!!!!!!!!!!!!!!
Udowodnij anonimowy cwaniaczku.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie cwicze bas-3, ani bjj, nie twierdze ze jestem superskuteczny na ulicy, ale przede wszystkim nie wymadrzam sie

przemadrzaly cwaniaczq

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to sie zamknij i nie wymadrzaj.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybys uczynil to samo to gotow bym byl nawet na sfd nie wchodzic

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie wchodz jezeli robisz to jedynie po to aby sie wymadrzac i klucic.

Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-07-29 22:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh
Mylisz pojecia. To ty sie wciaz klucisz i wymadrzasz. Ja szanuje opinie innych i ich zamilowanie do innych styli. W przeciwienstwie do ciebie. Bjj jest stylem jednym z wielu i niczym specjalnym sie nie wyroznia. Tak jak judo, zapasy i jujitsu...Ale dla ciebie bjj i tylko bjj a reszta to gowno. Ale mam gdzies twoje zdanie. Chcialbym tylko zebys nie udzielal sie w postach dotyczacych Taekwon-do, a ja nie bede udzielal sie w postach o Bjj. Ok?

vasyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE 15

Następny temat

Pasjonaci Taekwon-do

WHEY premium