SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tkd-bas3

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Pewnie jestem za skonczeniem durnych przepychanek, ale taka juz mam nature ze jak mnie ktos atakuje to nie odpuszczam. "

Tak, wiem-każdy tak robi -walczy za swoją prawdę (czy przekonania czy wiarę czy ślepotę czy...ups..aj...czyżbym powiedział "ślepotę"? ojej-a ja ja dzisiaj nieuważny... ;)) )-ale tak na serio. Nie mam ochoty na kolejny wykład, wiec poprostu podam przykład bezsensu tego całego gó*** które się na tym temacie osadziło. Pozatym jeśli każdy będzie walczył i walczył i ciągle walczył nie proobojąc nawet rozważyć czy "prawda" przeciwnika nie jest bardziej prawdziwa (fajnie brzmi :), to albo dostanie zadyszki, albo wyrośnie mu broda (ze starości of course...). A może powinniśmy przypominać neardentali, np.
"Ta maczuga być moja
-Ty być głupi-ona być moja
-Sam być tępy-moja!"
A na trzonie kijaszek ma napis-"do użytku publicznego"...
Dobra-ten przykład:

"jak mnie ktos atakuje "

wiesz co jest tutaj problemem?-to że każdy czuje się atakowany przez drugą stronę. Oni także-więc Boruta-może jeśli nie chcesz przestać prowadzić swojej krucjaty, to chociaż postaraj się zorientować (znaleźdź powód) dlaczego oni czują się przez Ciebie atakowani-i poprostu przestań to robić. Jeśli druga strona zrobi dokładnie to samo-nie będzie walki-bo nie będzie powodu dla którego (przez który) miała by się ona zacząć. Zresztą ja nie jestem dyplomatą i nie bedę uspokajał tłukących się miedzy sobą państw, tylko pokazuję że wyjście jest tak proste i tak korzystne, że aż grzech by było dalej okładać się wyzwiskami.
M_Y_Ś_L_E_N_I_E _N_I_E_ _B_O_L_I_!
A jakby świat zamiast ugody ciągle prowadził wojny, to zamist pisac na klawiszach, stukałbyś cegłą w drzewo. :)




Eron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli oszolomstwo boli prawda to nic na to nie poradze. Rownie dobrze bys sie mogl domagac zeby w szkolach nie wykladac teori heliocentrycznej bo to boli religijnych oszolomow.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piękne porównanie...takie...takie...takie...kijek do wiatraka...
dobra-jak to mawiają-to nie moja wojna. Niektórzy mimo pary w mięśniach są za słabi aby się zmienić.

"I jak chcesz wygrać z przeciwnikiem, skoro nie potrafisz wygrać sam ze sobą..."

Jak ktoś ma jeszcze ochote na kłótnię, to proszę bardzo-jednego (wiecznego) chętnego już mamy. Będzie para?

A szkoda, oj szkoda.
Pozdro

Eron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta, ciekawe o co tobie chodzi????
Ja tu spokojnie mówię, że słyszałem coś innego i upewnie się czy to prawda bo nie chce rzucać słów na wiatr, a ty wyskakujesz z tekstem o wydrapywaniu oczu! hmm ....ciekawe.!

Wszak nierozumiem twojego toku rozumowania...

A do Mirka nic nie mam i pewnie będę do niego trochę chodził na parter dla uzupełnienia moich umiejętności z judo.

Rozmowa z tobą w pokojowym duchu jest nader trudna....a szkoda.

Przemysław Modrzewski

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie sie upewniles. Chyba ze chcesz mi klamstwo zarzucic, to powiedz wprost. I badz taki mily podaj nazwisko tego co oczernia Mirka.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kłamstwa zadać Ci nie chce. Ale po prostu wydaje mi się że co innego słyszałem. A poza tym to nikt Mirka nie oczernia bo jeśli nawet się uczył to tylko dobrze o nim świadczy że chce poznać inne style i jest otwarty na nowe doświadczenia.

To wszystko.

Przemysław Modzrewski

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli ktos kwestionuje czyjes doswiadczenie to jest to oczernianie. Doswiadczenia Mirka z okresu przed Bjj sa dobrze znane.Jakby nie byl otwart to by Bjj nie cwiczyl, to oczywiste.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie starałem się kwestionować Jego umiejętności....

Nie mogę dalej się wypowiadać bo nie jestem pewny tego co słyszałem.

Wierzę Ci ale i tak się dowiem jak będę miał możliwość.



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ja mam pytanie do Dziury: Czy Ty jesteś chorym polonistą czy po prostu czujesz potrzebę mnie wkurzyć z tymi swoimi wytykami literówek, które zresztą sam - jak każdy - popełniasz.

Jeżeli jesteś z wykształcenia polonistą to ja Ci stworze Dział Errata i będziesz tam moderował i pisał poprawki, ale jak to zwykła złośliwość jest to nie pozostanę Ci dłużny.

A tak na marginesie napisałem poprawnie w odróżnieniu od Ciebie.
Fighter
Moderator: Sztuki Walki

Zmieniony przez - Fighter w dniu 2001-08-08 08:19:17

Zmieniony przez - Fighter w dniu 2001-08-08 08:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Fighter, o co Ci chodzi? Jakie wytykanie literówek? Chyba, że to do innego Dziury, wtedy sorry...
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE 15

Następny temat

Pasjonaci Taekwon-do

WHEY premium