SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bas Rutten o IFL i GTA 4 - wywiad

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650



MMAWeekly: Zacznijmy od początku. Niedługo odbędzie się trzecia gala IFL w tym roku. Co myślisz? Jak wypadnie?

Bas Rutten: Myślę, że to będzie naprawdę dobre show i wszystkim się spodoba. Wydaje mi się jeżeli zorganizujemy trochę więcej takich gala ludzie będą zadowoleni. Większość gal jest naprawdę dobrych.

MMAWeekly: W tym roku IFL przekształciło się bardziej z walki drużynowej na walkę indywidualną. Co o tym sądzisz?

Bas Rutten: To świetnie. Teraz, kiedy zawodnicy walczą indywidualnie spełniają nasze oczekiwania. Mamy to co chcieliśmy. Zamierzamy zorganizować dwie trzy walki o pas. Zaczynamy wprowadzać nowy ring - "hex". Zmieniają się trochę zasady. Nie wolno używać łokci, ale to dobrze bo walki będą bardzie techniczne.

MMAWeekly: Co myślisz o przyszłości organizacji?

Bas Rutten: Każdy może zobaczyć dobre i złe strony. Ale tak jak powiedział Jay mamy dobrych zawodników. Umowa z CBS (EliteXC) otwiera nam wiele drzwi.

MMAWeekly: Zmieniając temat. Wiem, że pojawiłeś się w Grand Theft Auto 4. Powiedz nam coś o tym. Jak reagują ludzie?

Bas Rutten: Wszystkie porwania samolotów, samochodów to ja :) prowadzę program telewizyjnym o nazwie “The Men’s Room with Bas and Jeremy". Wiele osób dzwoni i mówi o tym.

Mieliśmy naprawdę zabawę robiąc grę. Zdarza się, że ludzie, którzy nie znają mnie zatrzymują mnie i pytają "ty jesteś gościem z Grand Theft Auto?". Nie znają mnie z walk.

MMAWeekly: Dziękuje za rozmowę i poświęcenie czasu. Czy jest coś jeszcze co być chciał powiedzieć?

Bas Rutten: Wierze, że 8 sierpnia dojdzie do kolejnej gali. Będzie świetna. Odbędzie się w New Jersey i będzie na żywo w HDNet. Zajrzyjcie na BasRutten.com.

mmaweekly.com
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dooobra robota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
już myślałem, że to też było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Dobra robota aż mnie chętka na granie naszła

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scena MMA SpaM UaM TeN ChuAm

Następny temat

Mirko CroCop vs. Ralek Gracie w pojedynku grapplingowym

WHEY premium