SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IFL

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Nie znalazłem jeszcze tematu o International Fight League, "pierwszej lidze MMA", więc niniejszym tutaj pytam: czy ktoś ma jakieś informacjie, filmiki, higlighty z tejże organizacji? Wiem, że trenerami drużyn tam walczących są m.in. Bas Rutten, Renzo Gracie czy Frank Shamrock: już samo to robi ligę ciekawą... Oficjalna strona: www.ifl.tv I tyle mam informacji - będę wdzięczny za dodatkowe... Dzięki.

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2630
Własnie ogladam IFL 2006 i jak gosc wychodzi do walki pisze polend - stalowa wola wiec niewiem o co wam chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
Profil Krzysztofa Soszyńskiego polskiego zawodnika ifl (chyba team ruttena anacondas?)
http://www.ifl.tv/video/Krzysztof_Soszynski_profile.wmv

reszta filmikow tutaj
http://www.ifl.tv/video.aspx

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
A ja uważam, że ta cała liga to jakaś pomyłka. Dla mnie te wszystkie "zespoły" to jakaś dziecinada i po prostu żenada To już nie ma prawie nic wspólnego z prawdziwym MMA. Ci goście w większości zapewne o tym wiedzą i też uważają, że to jakieś badziewie, ale cóż...z czegoś żyć trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
gowno prawda z niego taki polak jak z koziej dupy traba. Denerwuje mnie takie szukanie w kazdym Polaka no co urodzony u nas i wyjechał . Szukaja polaka wtedyy jak czlowiek cos osiagnie. Nie podobało mu się u nas to wyjechał . koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Kilbian - tak w sumie to niby dlaczego? W Pride też jest podawany klub macierzysty zawodnika (Chute Boxe czy BTT chociażby). Tutaj poprostu zamiast walczyć na własny rachunek walczą dla teamu.

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1493
Demolition to czy ktos jest Polakiem czy nie raczej nie zależy od Ciebie. Ważne jest kim czuje sie dany koleś, jeżeli czuje sie Polakiem to czy mamy upoważnienie żeby odbierać mu tą przynależność tylko dlatego że całe życie spędził poza granicami ojczyzny??
Pozdro

"...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

www.shidokan.tczew.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
walczy pod flaga kanady wiec nie przyznaje sie do Polski.
Ja nie powiedziałem nic takiego ze to odemnie zalezy czy on jest polakiem czy nie . Mowie tylko jak jest nie walczy pod POLSKA flaga tylko kanadyjska wiec .... Nawet sie niech nie przyznaje ze jest z Polski . Tak samo ten Kris . niepamietam nazwiska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6077
a moze spryciarzu to nie od niego zalezy pod jaka flaga walczy? moze tego wymaga kontrakt albo w ogole dopuszczenie go wspolzawodnictwa?
nie twierdze ze mi sie podoba ani przypinanie latek 'polskosci' kazdemu, anie wystepy 'polakow' pod bandera ;) innych panstw, ale takie czepianie sie i jezdzenie po innych bez krztyny wiedzy na ich temat jest gowniarskie zwyczajnie glupie i strasznie polaczkowate.

co do pomyslu ligi, z 4 zespolami to o kant dupy rozbic, ale nie wiadomo co bedzie pozniej, gdy tych timow bedzie nascie... moze cos ciekawego wymysla, kto wie.
pzdr
Y.

Nic nam nie zrobisz! Masz prawo wybierać,
Możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
Lub czekać dalej i śmierci zostawić...
Śmierć nie jest straszna - umiemy umierać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Co innego walka dla swojego teamu, w którym uczysz się naprawdę walczyć i przeprowadzasz całe cykle treningowe, a nie jakiegoś sztucznego wymysłu, reklamowego produktu (te nazwy to typowy amerykański kicz!). A przede wszystkim MMA to nie jest sport zespołowy! Walczysz tu dla siebie, a chwałą klubu jest daleko w tyle. Każdy pochodzi z jakiegoś teamu, to normalne. Ale taki klub to jest coś zupełnie innego niż jakieś zespoły z IFL. Jestem przeciwny robieniu z MMA cyrku, a tego drużyny uważam właśnie za cyrk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6077
z tym cyrkiem to bym uwazal na slowa, bo bys musial objechac polowe federacji za 'cyrkowanie' .
Mysle ze wszystko zalezy od podejscia, chlopaki z chute boxe pewnie by sie nie zgodzili ze chwala klubu to jakas siodma woda po kisielu. Dodatkowo jesli sie nie myle nikt z mma nie proboje zrobic sportu zespolowego.
fakt faktem ze teamy sa sztucznie potworzone i robione ze tak powiem pod tepawa hamerykanska publiczke, ale podejrzewam ze to wynika chociazby z popularnosci dyscypliny czy tego jak obszerne sa roznorakie timy.
Wszystko czas pokaze, czy beda podrzedna federacyja ktora poza sredniej zasadniczo, klasy zawodnikow nie bedzie miala nic do zaproponowania, czy moze wyniknie z tego cos sensownego, na co osobiscie licze.
bo jedno dobre pride nie wystarczy, sport sie musi rozwijac.

Nic nam nie zrobisz! Masz prawo wybierać,
Możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
Lub czekać dalej i śmierci zostawić...
Śmierć nie jest straszna - umiemy umierać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Czym innym jest klub, z którym jesteś jakoś związany - gdzie się trenouje na co dzień, gdzie instruktorzy i trenerzy są stali, należą do klubu, coś z nimi łączy, gdzie są ludzie, z którymi sięćwiczy na co dzień, z którymi można się zżyć, gdzie klub może służyć do jakiejśc identyfikacji zbiorowej - nie tylko jako nazwa, ale jako przynależność (mocne słowo) "duchowa".

A czym innym jest sformalizowny zespół, do którego trfiasz np. z losowania, gdzie nikogo na dobrą sprawę nie znasz, a już na pewno nie jesteś z nimi zżyty, nie wylewaliście razem potu na treningach, nie obserwowaliście swoich postępów, gdzie to wszystko jest sztuczne.

Dlatgo nie porównywałbym CB, BTT, Lions Den czy innego Golden Glory do tego, co jest w IFL...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Four points

Następny temat

Tank Abbott zawalczy z Paulem Buentello

WHEY premium