SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron enanhate 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
taka abstrakcja trochę

możesz robić i masę i redukcję
na redukcji nie spuchniesz za natto(nie wiem o ile mniej - nie robiłem tak)
skąd w takim razie będziesz wiedział czy to fake?
a skąd będziesz wiedział ile mięcha z ciebie nie spadło dzięki testowi?
dieta to podstawa
jednak zgadzam się że to pewnie fake

ps przesadziłeś z tymi kcal
ps2 jeśli twierdzisz ze wiesz co robię to po co miałbym wyjaśniać?
i nie mówimy tu o ratowaniu ludzi lekami tylko o ich wykorzystywaniu w kulturystyce

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-03-31 20:13:25

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
to teraz moja abstrakcja :P

Wiem że się da :P np Urielowi się udało zrobić to i to, zeszło z bf a masa w góre! ale na jakich środkach wiem ze był tren, spora dawka testa reszty nie pamiętam

na gh nawet nie trzeba się martwić o bf o fat sam leci! ale w tym temacie nie o to chodzi i nie miałem tego na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Nie jadl to wagi nie bylo krotko i na temat. Bez nadwyzki kalorii kox ***a da jesli idzie o przyrost wagi. Jedyne co moglo podskoczyc na wskazowce to zalanie woda ale jesli on bil 250mg tygodniowo a potem juz nawet nie pelny 1ml to nic go nie musialo zalac.

1. Za malo kalorii - najczesciej to luydzie chca wytlumaczyc fakeami koxow

2.Naprawde trafil na wy***ke.





Ps. W medycynie sa lepsze leki (ofkors rowniez sterydy) niz tesc do zwiekszania wagi i poprawy bilansu azotowego podczas dlugich rekonwalescencji po roznych wyniszczajacych chorobach. Tesc ma inne zastosowanie

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
saddath. ale prawda jest taka, ze nie wiem ale 90% sterydow zostala stworzona nie dla kulturystyki tylko aby pomoc chorym. i efekty jakie daja spodobaly sie ludziom szukajacym latwego sposobu na zbudowanie masy miesniowej lub sily. zgadzam sie z toba. dieta to podstawa bo dzieki diecie zbudujesz mieso i im lepsza dieta sadze tym lepsze efekty. to jest wiadome. ale dalej sadze, ze sterydy czy dieta czy nie zwiekszja twoja mase ciala. a to jak jesz decyduje o jakosci miesa i jego dluzszej trwalosci. autor nie napisal chyba jakie dawki bierze lub nie doczytalem ale juz przy 100week firsth cycle powinien poczuc cokolwiek a tu zonk.

peace

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
zeskanuj mi, nie mam przy sobie. moj ojciec mial zawal bedac w warszawie i lezal tam w szpitalu. i podawali mu metanabol, a jaka jest dieta w polskim szitalu? kawalek chleba i pomyje. moze 500 kcal na dzien.

No wlasnie metanabol bo Methandrostenolone jest duzo lepszym "zwiekszaczem" wagi i poprawiazem bilanzu azotowego niz tesc, ktorego sie raczej nie podaje gdy jest taki a nei inny cel leczenia.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja się też może wypowiem :

1) to co dziennie dostajesz do "posmakowania" a nie do zjedzenia w szpitalu ma mniej niz 1k kcal bankowo ja przy posturze chudzielca 68-9 kg po 9dniach ważyłem 62 z hakiem mimo 3-4 baniaków z solą ed btw leżałem z powodu krwiaka na nerce

2) chłopaki ode mnie pojedli sobie po listku miecia scantela nie ćwicząc i up 2-4,5kg

3) przy omku tygodniowo widziałem znaczące postępy u znajomych dla których dieta to zjeść kanapke rano , obiad , kolacje i 2serki homogenizowane

4) redukcja na omku wygląda tak że puchniesz ważysz więcej ale pas powoli powoli leci mięśnie też powoli powoli się ujawniają , a jak zejdzie woda różnica nagle jest znacząca

ale ja koksem jakimś mega nie jestem także pewnie sie nie znam i nie widzę nawet co się wokoło dzieje (bo widzę tendencje że jak nie ważysz tej ~100 to co ty tam mogłeś widzieć , nie wiem może wzrok się wyostrza czy ki hvj nie ważyłem i nie bede nigdy tyle ważył więc sie nie dowiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, globkop masz odemnie soga bo od Ciebie uzyskałem najszybsze i najkonktreniejsze odpowiedzi. Czyli wychodzi na to, że dostałęm g**** a nie saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
globkop64 czy ty czytałeś tą jego "rozpiskę", przy takim czymś nie ważne fake czy nie fake to nie ma szans na efekty. Minimalna dawka enana to 200mg e5d przez 7-8tyg a on w 5tyg wziął raptem 4ampy

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
ja sie tez zgadzam z globem bralem na pierwszy cykl cypio 250 e4d i bez zadnej diety, hooyowo spalem (bo akurat robilem biznesy internetowe po nocach ), czasami opuszczalem cwiczenia a uroslem z 10 kg z czego 2 mi spadlo, sile tez duzo w gore poszla, oczywiscie zaczely sie pozniej wakacje, picie, dropsy, etc. no i wszystko spadlo ale juz po jakims czasie

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
tragedia,teraz sezonowcy będą mieć pole do popisu
a dilerka przewalone,same fake będą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowana meta

Następny temat

Metanabol Genewski ? Pomoc

WHEY premium