SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron enanhate 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Siema mam problem tego typu, wziołem 5 strzałów testabolonu enanthate firmy EAP. I nie widać żadnych efektów, aktualnie jestem w 5 tyg po ostatniej iniekcji i nie widzę różnicy przed cyklem. Wiem, ze to mało ale jakiekolwiek efekty powinny być widoczne. Iniekcji dokonywałem co 7 dni.To był mój pierwszy cykl.Chodzi mi o to czy mogę sie spodziewać jeszcze jakiś efektów czy po prostu 5 strzałów to za mało ?
Tutaj podaje swoje dane:
1.PŁEĆ :M
2 .WIEK:21
3 .WAGA:80
4.WZROST:176
5 .WYMIARY:
-Biceps:39,5
-Klata:108
-Talia:86
6 .STAZ NA SILOWNI:ponad 2,5 roku w tym 2 x przerwy po 2 miesiace z powodu braku możliwości trenowania
7.CEL TRENINGOWY :masa
8.UPRAWIANE INNE SPORTY :brak
9.DOSTĘP DO SPRZĘTU :prawie full bez specyficznych maszyn
10 .POZIOM BF% za dużo delikatna oponka
11 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):Mezomorfik
13. CZY MASZ DIETĘ;diety brak konkretnej ale staram sie zdrowo i regularnie odżywiać, 5 posiłków dziennie

Zmieniony przez - kapral111 w dniu 2009-03-31 13:10:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699871
brak diety ,nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
albo dietakulala co prawdopodobne, albo wyjepke miales.

Dla podlapania techniki polecam ; )


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żal było dać pare groszy więcej to teraz żal dupe ściska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
dajcie spokoj z tymi farmazonami o diecie! to jest lekarstwo. i bez diety powinien puchnac. a jak nie ma diety to beda wieksze spadki typu: na leb na szyje! z dieta lepszej jakosci meisien, wiecej miesa. ale bez diry tez ma lapac wage!!!!! to jest lekarstwo. metke ludziom daja po zawalach, zeby wage lapali i sile nie majac dobrej diety. to samo tescie, lekarstwa dla chorych ludzi ktorzy czasem nie moga przelknac kawala chleba. juz niech sie skonczy ten stereotyp, ze dieta z dupy to koks nie dziala. bo to jest cwaniackie wytlumaczenie, ze ktos bije fejka. to wtedy najleoiej napisac: dieta z dupy. nie idzie masa nawet jak nie ma diety to znaczy, ze jest lipa z towarem i tyle.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Jeśli chodzi o diete to moze źle to sprecyzowałem jeśli chodzi o konkretna ale staram sie dostarczac odpowiednia ilosći bialka, węglowodanów i tłuszczy jaka potrzebuje. Natomiast tostek był z pewnego źródłą. Czekam na konkretna odp czy jest jeszcze czas na jakies efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
to jest twoj pierwszy cykl. juz 100mg/week powinien z dieta srednia juz zrobic na tobie pozytywne wrazenie. libido w gore, sila w gore, masa w gore. kumpel z forum pisal ostatnio. bil samego enana 250 co 5 dni. juz po 4 tygodniach byl na + jakies 4kg. pod koniec cyklu czylu 8 tygodnia waga na + 8 chyba kilo. jest jego post gdzies na dole.

jakie dawaki bijesz?

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 302
Może to "FAKE" ?!

I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, lecz zapytawszy o zarobki nasze, usiadł i zapłakał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dajcie spokoj z tymi farmazonami o diecie! to jest lekarstwo. i bez diety powinien puchnac. a jak nie ma diety to beda wieksze spadki typu: na leb na szyje! z dieta lepszej jakosci meisien, wiecej miesa. ale bez diry tez ma lapac wage!!!!! to jest lekarstwo. metke ludziom daja po zawalach, zeby wage lapali i sile nie majac dobrej diety. to samo tescie, lekarstwa dla chorych ludzi ktorzy czasem nie moga przelknac kawala chleba. juz niech sie skonczy ten stereotyp, ze dieta z dupy to koks nie dziala. bo to jest cwaniackie wytlumaczenie, ze ktos bije fejka. to wtedy najleoiej napisac: dieta z dupy. nie idzie masa nawet jak nie ma diety to znaczy, ze jest lipa z towarem i tyle.


sog

ale teraz ktoś napisze "no lekarstwo lekarstwo, to i masy jak na lekarstwo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
nie wiem czy fejk. niech autor sprecyzuje jakie dawki bije. nawet po minimalnych powinien czuc roznice a nie czuje. czyli mozna odwaznie stwierdzic, ze autor zostal oszukany

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 302
Chyba jednak został oszukany bo powinno coś drgać

I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, lecz zapytawszy o zarobki nasze, usiadł i zapłakał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowana meta

Następny temat

Metanabol Genewski ? Pomoc

WHEY premium