Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!
...
Tutaj prosze o ocene poszczegolnych miejsc ujetych w temacie.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Studio kulturystyczne "Jurek" Gdynia -Stocznia ul. Rotterdamska ,sprzęt może nie pierwszej młodości ale źle też nie jest , rewelacyjna atmosfera , 90 zł za miesiąc ( dla uczących sie 70-80 , jak ugadacie się ) polecam
) tu macie link :) http://www.jurek.gdynia.ids.pl/
) tu macie link :) http://www.jurek.gdynia.ids.pl/ ...
Studio 89 w centrum Gdańska na ul. Osiek, fajna atmosfera niskie ceny. Karnet miesieczny dla uczniów i studentów 50 zl a dla reszty 60zl
...
klub "shogun" na ul. Szczecinskiej, fajna atmosfera niskie ceny. Karnet miesieczny 70 zl bez ograniczen. wiecje na www.shogun.net.pl ;)
Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy
...
W Shogunie atmosfera do dupy i sprzet tez nie jest ciekawy(HESS)- to moja opinia.
Na ogrodowej"Malaga", moze mniej ekskluzywnie ale dobry sprzet i naprawde super atmosfera. KARNET 65zl/mc
Na ogrodowej"Malaga", moze mniej ekskluzywnie ale dobry sprzet i naprawde super atmosfera. KARNET 65zl/mc
misiek
...
"Spójnia" Gdańsk, Słowaciego. Super atmosfera, sprzęt też spoko, zwłaszcza ze niedawno rozpoczęła sie rozbudowa obiektu. Jedyny mankament to dość drogi karnet np 4/tydzien od 9-17 83zl od 9-22 98zl.
...
Sory za odświeżenie tematu ale pilnie szukam siłowni w okolicach rewala. Potrzebuje sprzętu, który umożliwi mi ćwiczenie trójboju w specjalistycznym sprzęcie.
2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl
...
kolega co miał z geografii? Rewal jest w województwie zachodnio pomorskim.....
Zmieniony przez - ma-karon w dniu 2010-07-04 00:07:53
Zmieniony przez - ma-karon w dniu 2010-07-04 00:07:53
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Pakernie i Fitness Kluby na Pomorzu - co, gdzie i za ile
Następny temat
Krzysztof Piekarz