SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tcm + dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
Witam mam pytanie właśnie kończe cykl z suplami takimi jak:
Massacra + Mono + Dextroza

Zastanawiam sie czy moge połączyć odrazu po tym tcm + dextroza i czy to jest dobre połączenie prosze o wasze opinie. Pozdrawiam

No Pain, No Gain ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
imo raczej nie mozesz polaczyc odrazu jesli nie wiesz to po cyklu kreatynowym nalezy zrobic przerwe. a tak z ciekawosci powiedz mi jakie efekty miales po takim cyklu?

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
przerwy tyle ile ciagles cykl,
na przyszlosc- dextroza zbedna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
a ile trwa cykl obecnie zacznijmy od tego?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
zaczołem od samej massacry jak skończyłem 1 puche (która starczyła mi na jakieś 2 miesiące)potem dokupiłem jeszcze 1 puche massacry, mono i dextroze właśnie dzisiaj skończyło mi sie mono zostało jeszcze troche massacry i dextrozy (myśle ze razem bedzie to na jakieś 3miesiące jak skończe)a ogólnie ćwicze od roku.

Winiarz a co do efektów to nie narzekam jak dla mnie zadowalające poszła mi masa a także siła. :)

No Pain, No Gain ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
to jeżeli mam zastosowac przerwe zanim zabiore sie za takie coś to co bym mógł stosować w czasie tej przerwy i czy mógłbym coś stosować w tym czasie?

No Pain, No Gain ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
aha i wracająć do tego tcm + dextroza to jeźeli mówisz ze dextroza zbędna to co w takim razie? mono? cm3? bo nie posiadam zbyt dużej wiedzy na ten temat

No Pain, No Gain ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
hehe, Dextroza nic nie daje ;) mozesz sprubowac tcm plus cp , tanio i dobrze tylko musisz troche odczekac po tym cyklu , a w czasie przerwy sama dieta i najwyzej aminokwasy , gainer/bialko wedlug brakow w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
okej dzięki koksmox spróbuje tak jak mówisz tcm + cp ale jeszcze jedno jak myślicie miesiąc przerwy wystarczy?? zanim przystąpie do tcm + cp?

No Pain, No Gain ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
najlepiej zrob tyle przerwy ile trwal cykl ;) i zauwaz ze w cp tez jest troche jablczanu wszystko przelicz przed zakupem ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
troszke już poczytałem na temat tych dwóch środków i pytanie z mojej strony na przyszłość :) czy takie dawkowanie bedzie wporzodku:

DT
Rano TCM 4 kps.
30 min. przed treningiem 9g CP

DNT
Rano TCM 4 kps.
po poludniu 9g CP

No Pain, No Gain ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porownianie-Nitrobolo II vs schok therapy

Następny temat

cykl za 200zł

WHEY premium