SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tcm + ??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1085
hej z czym najlepiej połonczyć tcm żeby dał najlepsze efekty,ps.i napiście czy bendom duże spadki po tym z góry dzienki.

Ciężar jest bogiem,trening nałogiem,życie zabawą siła PODSTAWĄ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
na twoim miejscu zamiast w suple zainwestowalbym w słownik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1085
jestem dyslektykiem ;/;/

Ciężar jest bogiem,trening nałogiem,życie zabawą siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
spoko to byl joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
tcm + xpand

Mr.Big [][][]--------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tak pisac to mozesz w zeszycie, w miejscach publicznych razi w oczy i odrzuca od tematu, ja jestem za slownikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co nas to obchodzi żes dyslektyk? nie masz worda? co do Twopjego pytania, to jaki masz cel? co chcesz osiągnąć i ile siana mozesz przeznaczyc na dodatkowy suplement?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1085
nie bende pisał w wordzie a potem kopiował jak ci sie nie podoba to nie czytaj.Chce zrobić 1 kuracje na kreatynie i zacząć od czegoś złabszego czyli tcm.Mam do tego już hmb revolution,glutamine,aminokwasy,tauryne,d-ribose.I poprostu chce wiedzieć co jeszcze podniosło by działanie tej kreatyny,a ćwiczyć bende na siłe.Następny cykl zrobie na cell pump.(sorka za błędy)

Ciężar jest bogiem,trening nałogiem,życie zabawą siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Zainstaluj sobie firefox'a podkreśla błędy jak w word

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
spoko. wszak nie tylko ja tu jestem. łaski bez . mnie po prostu bawi takie dziecinne tłuaczenie "jestem dyslektykiem". zwrocilem Ci na to uwagę, bo to jest smieszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
piszac 3 zdania raz na jakis czas mozna postarac sie o to zeby wygladaly normalnie...chyba duzo nie wymagamy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACTIVITA Nitro ShockR 670g-prosze o ocene

Następny temat

kretka i odzywka po treningu

WHEY premium