SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaz w wieku 17lat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
dobry wzor ale na takie cos szykuj najmniej 400 zl.. ja osobiscie mam trybala powiem szczerze ze nudzi sie tatoo bo jak amsz jeden checsz miec 2, i takie kolo a robilem go juz 3 razy zaczynalem do malego a mam teraz na pol lydki z boku

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
z tym sie nie musze martwic bo moi starsi maja znajomego ktory tez im robil tatuaz wiec bede mial za free
ale wzorek fajny

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101


ja mam takie cos teraz fote robilem jakos dziwnie wyszlo kijowe swiatlo i jakis zmatowiony wyglada w realu jest ciemny i z cieniami to na dole co jest troche ciemniejsze to swierzy dorabialem sobie dol.. ale z czaszsem dojdzie do tamtego kolorku

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101


a tak wygladal wczesniej mowie to 1 foto strasznie kijowo wyszlo i az samemu mi sie nie podoba ale moze na 2 fotce przyblizy realny wyglad

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Nie wiem czego się martwicie już za pewno za 10 czy 20 lat można będzie usunąć tatułaż w łatwy i tani sposób jak słyszałem to teraz tez mozna lecz troche to kosztuje od 20 zł za cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
chyba od 200 zl za cm ;D i tez slyszalem a najnowsza technologia to kolo 500-600 zl za cm technika laserowa lecz nie wypalanie tylko rozbijanie barwnika pod skora krew rozmywa tatuaz w przeciagu 2-3 miesiecy, zero sladu zero blizn. lecz niestety droga sprawa i raczej malo osiagalna dla szarego kowalskiego ;) ale kto wie moze za 20-30 lat bedzie to tak powszechne ze sam sie skusze;) pozdro

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
aaaa :O sory zapomniałem jednego zera dzięki za poprawkę lecz sam chcę zrobić sobie tatu lecz kiedy będe miał około 54 w bicu bo narazie to ... jeżeli chodzi o przedramię to powiem tak jesteś młody pujdziesz do pracy na budowie czy gdzie to za 2 miechy przedramie urośnie Ci około 5 cm sądze że za ładnie twoje malowidło nie będzie wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
spoko kazdemu moglo sie zdarzyc;) tymbardziej ze rozbieznosc nie byla az taka wielka;p zrob sobie kolego tatoo tam gdzie tylko chcesz ty w tym masz chodzic nie my.. jak pytasz sie nas o takie cos to przemysl to lepiej dokladniej..tomusi byc tylko i wylacznie twoja inicjatywa nie nasza wzorek ejst ok podoba sie to wal smialo

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Wzór jak dla mnie fajniutki. tygrysek. Warrr :P

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
ja mam 19 lat i mam tatoo na przedramionach , kozacko to wyglada (krótki napis gotykiem)

tara daj daj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koksować czy ćwiczyć naturalnie? Artykuł na wp.pl

Następny temat

sztanga prosta

WHEY premium