SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tabele weidera dla początkujących

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Witam, mam zamiar wrócić do treningów po 3 latach siedzenia na d...
Na początek chciałbym zastosować tabele Weidera, przeszukałem forum i nie widziałem wypowiedzi osób które by je stosowały, oceniały pozytywnie czy negatywnie.
Chciałbym się rozruszać trochę do wakacji, w wakacje poprawić kondycję (głównie przez bieganie) a na jesieni wejść na masę.
Na początek proszę o wskazówki co do tabel Weidera, a jak ktoś ma inne uwagi to chętnie poczytam.
Pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28

Waga: 90

Wzrost: 175

Cel treningowy: poprawa sprawności, kondycji, poźniej masa

Staż treningowy na słowni: 2 lata, 3 lata temu

Uprawiane inne sporty: wyścigi przed kompem

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, wolne ciężary

Dieta: adekwatna

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: narazie nic nigdy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
Wątek zamarł.
Od jutra chce spróbować Weidera.Co jakiś czas będę pisał czy warto:)
Mam już doświadczenie z siłownią,ale z powodów osobistych musiałem odpuścić.Brzuszek urósł.....Nowy rok nadszedł,troszkę czasu jest,wiec czas zrobić coś z sobą:)

"Nigdy nie zapomnij najpiękniejszych chwil swego życia,ilekroć wszystko będzie się walic...:)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
https://www.sfd.pl/System_Weidera_Trening_dla_początkujących-t33399.html tu masz cały artykuł.

Mnie ten trening śmierdzi i waliłbym split/fbw.. myślę, że dobre efekty jakie opisują to dieta i ćwiczenia a wcześniej nic nie robili. Z dobrym planem pewnie zrobisz więcej:).

Po klapie z a6w nie mam zaufania do weiderów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
jak dopiero zaczynasz to trening weidera będzie dobry spokojnie możesz spróbować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
mikadorus- dzięki, widziałem ten art. Napisałem bo mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto stosował te tabele i da wskazówki, opisze postępy. (w art. który podałeś jest jeden przykład z dawnych lat)
tak czy inaczej, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
rion10- stosowałeś? znasz kogoś kto stosował??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
u mnie chłopak na siłowni stosował, jak się nie przypalisz i nie zaczniesz cudować z treningiem to efekty miał niezłe, ale jadł dobrze, diete miał rozpisana i co fajne nauczył się w miarę poprawnej techniki , więc efekty miał zadawalające

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
thx rion10
sog 2u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Może ktoś jeszcze próbował?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

damy rade? ;)

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium